Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Yeni Bir Sorunla Tekrar Başınızı Ağırtıcam K.bakmayın :(

orkun

Kayıtlı Üye
arkadaşlar benim aracın blokla şanzuman bağlantı yerinden hafif miktarda yağ kaçırıyo ustaya sordum grank keçesinden dedi...sizlerinde yorumunu almak istiyorum ilk önce ve neden kaçırır keçeyi neden bozar ? Seat Cordoba 1.4 TDI Cidden Bu arabayı resmen hor + hor kullanmışlar ama ben düzelteceğim kafaya koydum :)

sen nasıl aldın bu arabayı
göstermedin mi almadan once bi servise

sen nasıl aldın bu arabayı
göstermedin mi almadan once bi servise

gösterdim hatta servise girdim lifte aldılar baktılar temiz iyi araba dediler sonradan başladı yavaş yavaş çıkmaya herşeyi bende anlamadımki :S onlara güvenerek aldık arabayı ama arabanın bize yaptıklarına bak...ocağı söndürcek :)

kardeşim bence sat gitsin arabayı bu kadar uğraştığına para harcadığına zaman harcadığına değmez..

Allah yardımcın olsun kardesım o zaman

saolasın abi...

---------- Post added at 23:56 ---------- Previous post was at 23:55 ----------

kardeşim bence sat gitsin arabayı bu kadar uğraştığına para harcadığına zaman harcadığına değmez..

bende bi satim diyorum bi vazgeçiyorum satsam ne kadara giderki bilmiyorum yada takasamı versek acaba...arabaya kredi çektk bi galeriye versek takasa nasıl olur bilmyorum ki...

yerinde olsam naapar eder satar krediyi kapatır ve arabayla ilişkimi keserdim en kısa zamanda kardeşim..

Kredi çektiysen satışını yapamazsın..ancak kredi borcunu birden ödeyip öyle yaparsın..

aslında bi galeriye gitsem konuşsam olurmu diye bi araştırim belki bi yolu vardır bunu öderiz bi yerden ondan sonra diğer alacağım araca çekeriz...galerriden belki bu olabilir...

Geri
Üst Alt