Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Yeni Bir Sorunla Tekrar Başınızı Ağırtıcam K.bakmayın :(

Valla şu an için hiçbir fikrim yok Orkun çok gerekli olursa sana daha hesaplı turbo bulmanı sağlayacak bir kaç telefona ulaşırım :)

tamam mert abi çok teşekkrü ederim gerçekten turbo komple biterse senin yanındayım direkt bilmiş ol :):) bu arada mert abi geçen yine aynı sorunu yaptı turbo vosvos yetkili servisinden biri geldi özel servise tubonun basın ayarınımı ne açtı ondanda yapabilir dedi bu basınç ayrından olabilirmi sence...

---------- Post added at 01:00 ---------- Previous post was at 00:59 ----------

bana da hesaplı biraz daha büyük bi turbo bulur musun abi.. :D :D

yiğit sana benden çıkan turboyu veririz her tarafından hava alıyo :D:D ucuza veririz :):)

olur kardeşim elektiriğe bağlar sakallarımı kuruturum onla saçım çok kısa çünkü.. :D :D

olur kardeşim elektiriğe bağlar sakallarımı kuruturum onla saçım çok kısa çünkü.. :D :D

hehehehe güzel espiriydi valla :D:D:D bu arada ben istanbula gelicem bu aralar sizlerle gerekirse hepinizle tanışma imkanım olabilirmi bana 1 saat istanbul...

gelirsen konu aç kardeşim haftasonu falan olursa zaten genelde buluşuyoruz Fenerbahçe'de..

geçmiş olsun.
aracın ruhsatında krediden dolayı rehin varsa önce krediyi kapatıp bankadan feyk yazısı alıyorsun.sonra trafiğe gidip ruhsatı değiştirmeden araçta rehin olmadığına ve şatışına mani olmadığına dair yazı alacaksın.o zaman resmi noter satişı yapabilirsin.tabii arabayı alacak kişinin noter satışı olmadan sana parayı vermeyi kabul etmesi lazım.
kasko ve trafik sigortası plakaya değilde kişiye yapılır.bu yüzden resmi noter satışından sonra araç sahibi değiştiği için kasko ve trafik sigortası alan kişiye devredilemez.noter satış fotokopisini sigortacına verirsen kasko ve trafik poliçesinin kalan kısmının parasını alırsın.

Geri
Üst Alt