Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Yeni Bir İbiza Almayı Düşünüyorum.İbiza İle İlgili Görüşleriniz

crawlinq

Kayıtlı Üye
Mrblar Forumunuza Yeni Katıldım.Var olan aracımı satıp sıfır ibiza düşünüyorum 1.4 85 hp reference modelini almayı düşünüyorum.Sizin Bu Araç Hakkında Görüşlerinizi Almak İsterim.Çünkü Daha Önceden Hiç Seat Kullanmadım.
Bu arada bu yeni ibizalar kaç silindir ?
Vereceğiniz Cevaplara Teşekkürler

1,4 ıbızalar yakıt yonunden cok guzel ve sorunsuz araclar bence dıger konularda arabanın ıcıne bınerek karar ver bırt test surusu yap arabada olmaktan zevk duyduysan al kı sanıyorumkı duyarsın guzel araba

---------- Post added at 18:57 ---------- Previous post was at 18:56 ----------

bu arada kendını uyelerımız bolumunde tanıtırsan sevınırız Can

bence kesınlıkle 1.4 alma derım varsa 1.6 al.
ıbıza dusunuyosan arka koltuk bacak kısmı baya dar kalablık bı aıle ıcın pek ıdeal deıl benım gorusum sadece on koltukları kullanıcaksan ıdare eder.hatta yenı dızelı cıkmıs dıe duydum en mantıklısı o olur ama bence 1.4 alma derım ne gıdıyo nede az yakıyo.

bence kesınlıkle 1.4 alma derım varsa 1.6 al.
ıbıza dusunuyosan arka koltuk bacak kısmı baya dar kalablık bı aıle ıcın pek ıdeal deıl benım gorusum sadece on koltukları kullanıcaksan ıdare eder.hatta yenı dızelı cıkmıs dıe duydum en mantıklısı o olur ama bence 1.4 alma derım ne gıdıyo nede az yakıyo.

2010 1.4 ibizalar kötümü ya şuana kadar hep iyi yorumlar aldım 1.4 motor hakkındada

1.4 elegance'ların fiyatı bayaa uygun şuan..
baz olandan alma bence..

Hocam bı ıbıza kullanıcısı olarak soyluyorum bence alma arkadasında dedıgı gıbı ne gıdıyor nede az yakıyor rampalarda 2m vıteste aracta 2 kısı olmasına ragmen hemen bayılıyor yakıt olarak herkes az yakıyor dıyor ama ben bugune kadar bı turlu az yakamadım 3 gun once fulledım 220km yaptım hıc zorlamadım aracı yarım depoya bı cızgı kaldı 50 lıralık yakıtlada bugune kadar 160km den fazlasını gormedım...

ben 1.9 dizel bora kullanıyorum onu satmaya karar verdım artık satıp model yükseltmek ıstiyorum sıfır ibizaya bakıyordum güzel bir araç gibi geldi bana bora dan sonra acaba cok farkedermi

Geri
Üst Alt