Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Yeni Bir İbiza Almayı Düşünüyorum.İbiza İle İlgili Görüşleriniz

siyah ve kalın punto forum kurallarına aykırı sizden ricam yazı krakterinizi değiştirin...

Hocam bı ıbıza kullanıcısı olarak soyluyorum bence alma arkadasında dedıgı gıbı ne gıdıyor nede az yakıyor rampalarda 2m vıteste aracta 2 kısı olmasına ragmen hemen bayılıyor yakıt olarak herkes az yakıyor dıyor ama ben bugune kadar bı turlu az yakamadım 3 gun once fulledım 220km yaptım hıc zorlamadım aracı yarım depoya bı cızgı kaldı 50 lıralık yakıtlada bugune kadar 160km den fazlasını gormedım...

aynen bunları anlatmak ıstedım

100hp altında bir araç almayı düşünüyosan, bu kesinlikle dizel olmalı. Yazılımla artırılacak güç ve tork sayesinde, benzinli bir araçtan çok daha performanslı hale bu şekilde getirilebilir.
1.9 TDI Bora'dan sonra 1.4 85hp'lik Ibiza seni tam bir hüsrana uğratır :)
En azından 1.6 TDI alıp yazılım yaptırmanı tavsiye ederim. Eğer sabrın ve paran varsa bence beklemelisin. 2.0 TDI FR Ibiza gelicek. 143hp standardında.

100hp altında bir araç almayı düşünüyosan, bu kesinlikle dizel olmalı. Yazılımla artırılacak güç ve tork sayesinde, benzinli bir araçtan çok daha performanslı hale bu şekilde getirilebilir.
1.9 TDI Bora'dan sonra 1.4 85hp'lik Ibiza seni tam bir hüsrana uğratır :)
En azından 1.6 TDI alıp yazılım yaptırmanı tavsiye ederim. Eğer sabrın ve paran varsa bence beklemelisin. 2.0 TDI FR Ibiza gelicek. 143hp standardında.

hmm anladım tşkler.Benim Aradığım Arac Hem beni boğmamalı hemde cok abartı olmamalı fiyatıda 27.000TL ye kadar falan olmalı :)

hmm anladım tşkler.Benim Aradığım Arac Hem beni boğmamalı hemde cok abartı olmamalı fiyatıda 27.000TL ye kadar falan olmalı :)
Model, motor hacmi, dizel benzinli vs. kriterlerini paylaşırsan birçok kişi farklı araç önerebilir. En azından elinde değişik seçenekler olur :)

düşündüğüm markalar vw seat toyota honda opel model yılı 2006 ve üstü olmalı benzinde dizelde olabilir.motor hacmi 1.4 ile 1.6 arası düşünüyorum.Ama 1.4 motorda beni boğmamalı.suanda kadar 1.9 TDI Bora kullandım cok memnunum model yükseltmek amacıyla onu satıcam.

27K Lira'ya kadar arabayı sıfırlayıp hem de eski arabam kadar iyi gitsin diyosanız bence biraz daha paranın cebinde kalmasının ve zamanla üstüne bişi koymakta fayda var.. :)

27K Lira'ya kadar arabayı sıfırlayıp hem de eski arabam kadar iyi gitsin diyosanız bence biraz daha paranın cebinde kalmasının ve zamanla üstüne bişi koymakta fayda var.. :)
hani sıfırlamasamda bi değiştireyim diyorum boradan sonra daha sportif hatchback türü bişeye geçeyim diyorum.:)

Bana sorarsan, 1.7 CDTI Astra almanı öneririm. İlanı örnek olarak koyuyorum.
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-opel-astra-120-000-km-de-2005-model/detay

Önerin İçin Tşk Ederim Düşündüğüm Güzel Araçlardan Biri Ama Bu Aracın Biraz Km Fazla Gibi :)

Geri
Üst Alt