Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Yeni Baştan Donanımlı Leona Yönelmelimi ?

pappa

Kayıtlı Üye
2010 Beyaz Sunroof lu TSI kullanmaktayım... Ama bi çok şey eksik gibi geliyor onu bunu yaptırmakta pek cazip gelmiyor beklemek sizce yeni leon alıp donanımlı fikirleriniz ne olur ; 3 ay gibi sürede gelirmi ?

Yine Beyaz
Teknoloji Paketi: Yağmur Sensörü + Kendiliğinden Kararan Dikiz Aynası + Arka Park Sensörü
Teknoloji Plus Paketi: Bluetooth + DönüĢe Duyarlı (AFS) Bi-Xenon Ön Farlar + Ön Park Sensörü)
ESP + EBA + DSR + Lastik Basınç Sensörü + XDS + Hill Holder
Bluetooth + Dot Matrix Bilgi Ekranı
Kış Paketi: Isıtmalı Ön Koltuklar + Ön Far Yıkama ve Isıtmalı Ön Cam Silecek Sistemi
Sunroof

Yaklaşık 44,800 TL gibi bir rakama geliyor bilmiyorum kafamı karıştırıyor piyasada bu paralara böle güzel donanımlı araba almak biraz zor ....

bu fiyata geliyorsa dedikleriniz 45 bin tl verilir alınır full olur araç misss

Bu fiyat cok bir fiyat ama bu parayi verdikten sonra hemen yeni kasa gelirse ne olacak o da satilsin diye bir fiyati olacak ve ucuk olamayacak o zaman da yenisi almak isteyince bu paralari eder mi aldigimiz arac. Yeni kasa ne zaman cikar. Eli kulaginda. Ama el ile kol mesafesini ve boyutlarini bilmiyor sadece heyecanla bekliyoruz

yeni kasa için 2012 deniyor ama bilinmez suprizz olursa bizim araç değer kaybeder bi ihtimal full bi araba olmasından kurtarır belki :) yinede zarar olur 35 TL den yukarı etmez :(

valla ben olsam almazdım aynı şeyleri ben simdi soylüyorum eğer beklemek gibi bir derdimiz olmasaydı saydığın bütün paketleri çoktan ekletmiştim. :( Artık yeni kasası çıkıyor bence beklemek çok daha mantıklı.

aynı arabanın dolu paketını almak cok gereksız b harekt olur kendı arabanı satarken aldıgın fıyattan mutlak zarar edıceksın b de ustune para ekleyıp yenıden leon alcaksın

bencede gerek yok
kasa değişince bu imkanını kullanırsın :)

bu çok zarar edebileceğin bi hareket olur bence deneme bile ekleyebildğin kadarını bu aracına ekle daha iyi....:eek:key:

aynı arabanın 3 5 sensörlüsü için fazladan 10 bin vermeye değmez

Bu donanımlarla aracını normalden kat kat daha fazla seveceksin, e buda öyle bi çırpıda satmana engel olacak. Uzun bi süre kullanabileceksin. İşin maddi boyutuna pek bakmıyorum diyosanız, doldurun derim. O donanımlara ait kaç tane araç var ki hb sınıfından ??

Geri
Üst Alt