Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Yeni ateca donanimlari hk.

m_kostik

Kayıtlı Üye
Merhaba,

Yeni ateca donanimlari ile ilgili bilgisi olan var mi ? Tr’ye donanimlar gelmeye basladi mi acaba ?

Opsiyonel 9.2” ekran ne zaman gelecek sizce ?

Full link aktivasyonunu basaramayan bir markadan opsiyon donanim beklemek cok iyimser oldu sanirim. :)

Merhaba,

Yeni ateca donanimlari ile ilgili bilgisi olan var mi ? Tr’ye donanimlar gelmeye basladi mi acaba ?

Full link aktivasyonunu basaramayan bir markadan opsiyon donanim beklemek cok iyimser oldu sanirim. :)

Benim aracımda sadece cam tavan var ama kış paketi(koltuk,direksiyon ısıtma),elektrikli sürücü koltuğu,ön park sensörü ve kendi kendine park asistanı,ortası komple alcantara koltuklar,deri kapı içleri,elektirikli bağaj.Bunlar tr deki opsiyonlar.Elektrikli bagaj 1 tane gördüm çok nadir denk geliyor.

Merhaba,

Valla doğuş her şeyden ekstra ücret almayı düşünüp o yönde politika izliyor yapılan şeyleri bile olmaz diyor
Bende 2017 model Ateca var hayalet ekran mib2 gibi ekstra özellikler var şuan da 10” ekranı alıp monte etmeyi düşünüyorum ama servisle orta noktayı bulamıyoruz bir türlü

Donanımlı araçlar da mevcut doğuş'un elinde.

9.2" olmadan full link olan araç bile var hatta :)

1621362384902.png

Geri
Üst Alt