Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Yeni aracım seat ıbiza 1994 glx 1.8i Bursadan aracım:)

saol güzelmiş eski aracın yanlız tamponlar neden farklı??

arkadaşlar ıbızamın son halinin resimleri var koyamıyorum yardımcı olursanız sevinirim aracımdaki degişiklikler 15 inç jnat performanslastigi toyo, performans egsozu,tesisatta degişiklikler,xenon mavi renk, ön cama seat ıbıza stıcker ön kaput kaplama,vites topuzu ve ön pampon ek yere birazda olsun bastım:)

ya arkadaşlar sizden acil yardım istiyorum, seat ibiza 1.8i glx 1994 model bir araç buldum temiz fakat bu araçların, kronik sorunları, parça fiyatları, yakıt yönünden sıkıntıları varmıdır, ankaradayım ve araçta ankarada bu hafta almayı düşünüyorum ve elimde 7bin tl param var, bana başka araç önerebilirmisiniz?
bu aracı almayı çok istiyorum ama tereddütlerim var sorularımı cevaplarsanız çok memnun olacağım.
selametle..

ya arkadaşlar sizden acil yardım istiyorum, seat ibiza 1.8i glx 1994 model bir araç buldum temiz fakat bu araçların, kronik sorunları, parça fiyatları, yakıt yönünden sıkıntıları varmıdır, ankaradayım ve araçta ankarada bu hafta almayı düşünüyorum ve elimde 7bin tl param var, bana başka araç önerebilirmisiniz?
bu aracı almayı çok istiyorum ama tereddütlerim var sorularımı cevaplarsanız çok memnun olacağım.
selametle..

kendini üyelerimiz bölümünde tanıtıp yardım istersen daha fazla dikkat çeker ve sonuç alırsın gibi geliyo... :eek:key:

valla böyle bir konu açılmış bende en uygun yeri burası diye mesaj attın bilgilerinizden faydalanalım.:)

üyelerimiz bölümünde tanıttık kendimizi bakalım:) yardımlarınızı bekliyorum.

Bu arabaların hiç kronik sorunu olduğunu duymadım, görmedim.
Ancak 1.8 motorda kronik sorun var mı bilemiyorum tabi. Muhtemelen yoktur :)

Geri
Üst Alt