Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

yeni araç ruhsatı

ugurcoskun28

Kayıtlı Üye
merhaba arkadaşlar.19.08.2010 tarihinde aracımın tescil işlemini kadıköy 23. noterde yaptırdım.ama hala yeni ruhsatım adresime gelmedi.emniyete gittim herşey sistemde normal görünüyor.araç benim adıma hiç bir borcu yok. böyle durumla karşılaşan var mı?ya da ataşehir'e yakın olan arkadaş var mı?telde görüşelim 0505 537 21 17:(:(:(

merhaba arkadaşlar.19.08.2010 tarihinde aracımın tescil işlemini kadıköy 23. noterde yaptırdım.ama hala yeni ruhsatım adresime gelmedi.emniyete gittim herşey sistemde normal görünüyor.araç benim adıma hiç bir borcu yok. böyle durumla karşılaşan var mı?ya da ataşehir'e yakın olan arkadaş var mı?telde görüşelim 0505 537 21 17:(:(:(

emniyete gittiyseniz direk ruhsatı isteseydiniz, 2dk'da printerden çıktı alıp veriyorlar :) eğer 15 günü geçti veremeyiz dediler ise oturduğunuz semtin ptt'sinden sormalısınız, adresinize gelip geri dönmüş olabilir, zira imza ile teslim ediliyor evde yoksanız geri dönmüştür.

arabayı aldığın yer neden halletmedi Uğur abi..

noterdeki kadın burda uğraşmayın adresinize gelsin dedi.bende oraları bilmediğim için tamam dedim.bugün noteri aradım 1 ayda gelenler de oluyormuş.bide araya bayram girdi ya ondan dolayı da gecikmiş olabilir.eğer 15 gün içinde almaz isem adrese yola çıkıyormuş.

Geri
Üst Alt