Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

yeni araç alıcam lütfen yardım edin..

yerinde olsam Civic'i kafadan elerdim..
1.6 motora DSG de gereksiz masraf olur..1.6 Passat da almazdım..
her ne kadar Peugeot sevmesem de 308 SW derdim bilmiyorum aralarında ne kadar fiyat farkı var..hem hakkaten az yakar hem de uzun yolda rahat edersiniz..

velakin 42K'leri gözden çıkardıysanız seçenek daha fazla aslında..

mesela ne alınabilir o paralara..

Mondeo da olabilir aslında fiyatlarını bilmiyorum ama..
dizelde Ford'un üzerine tanımıyorum hangi araçta olursa olsun..

işin ne oldgunu bılmıyorum ama
bence iş için 40 bin liranın üzeründe bi araba almak pek saglıklı gelmıyo acıkcası

0 1.6 primeline alacağına 2. el 1.9TDI confortline alabilirsin.

Mondeo da olabilir aslında fiyatlarını bilmiyorum ama..
dizelde Ford'un üzerine tanımıyorum hangi araçta olursa olsun..

yiğit daha dün yeni mondeoya bindim. motor ,performans,yakıt hiç bi bilgim yok ama. inan koltukları hiç konforlu değil. ön koltuk bacak mesafesi iyi değil. passatla arasında dağlar var.

işin ne oldgunu bılmıyorum ama
bence iş için 40 bin liranın üzeründe bi araba almak pek saglıklı gelmıyo acıkcası

:) taşımacılık yapmayacaz canım.. kendimiz bineceğiz, ama çok geziyoruz, sehir dışına da çok çıkıyoruz

407 de olabilir 2.el mi olur anca bilmiyorum ama küvet gibi araba hiç binmedim ama muhtemelen içi rahattır..

velakin 2.el düşünüyosanız en iyi seçim C5 olur..

407 de olabilir 2.el mi olur anca bilmiyorum ama küvet gibi araba hiç binmedim ama muhtemelen içi rahattır..

velakin 2.el düşünüyosanız en iyi seçim C5 olur..

407 cok rahat
abimde vardı 2 sene ince cok iyiydi
2.2 dizeldi
hem az yakıyo hemde bayaa kaçıyodu

Geri
Üst Alt