Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

yeni araç alıcam lütfen yardım edin..

maceren

Kayıtlı Üye
arkadaşlar iki adet araç almam gerekiyor.. iş için kullanacağız,

honda civic sedan preminum için 40.000 TL

308 hdi otomatik full için 42.400 TL

passat 1.6 trendline için 41.000 TL

jetta 1.6 pirimiline DSG için 38.000 TL

toyota auris 1.4 D.4D Elegant otomatik 42.200 TL

fiyatlar aldım aracın biri otomatik olması şart çok kararsız kaldım acilende almam lazım fikirlerinizi bekliyorum arkadaşlar sizce hangi araçları alayım ?

ayrıca ikinci eldede çok uygun araçlar var onlarda çok kafa karıştırıcı, mesela 2009 yeni kasa C5 hdi buldum 18.000 km de 40.000 istiyor, civic hb'ler var 2008-2009 38 civarı.. anlayacağınız çok kararsızım..

jetta 1.6 pirimiline DSG için 38.000 TL

temiz bence iş için kullanılcaksa
secenekler arasında en ucuz ve iyisi

çok değişik seçenekler var . iş için diyosunuz öncelik nedir yakıtmıdır. yoksa konformu. değişik değişik arabalar sunumuşsunuz. ama benim tercihim passat olur.

yerinde olsam Civic'i kafadan elerdim..
1.6 motora DSG de gereksiz masraf olur..1.6 Passat da almazdım..
her ne kadar Peugeot sevmesem de 308 SW derdim bilmiyorum aralarında ne kadar fiyat farkı var..hem hakkaten az yakar hem de uzun yolda rahat edersiniz..

velakin 42K'leri gözden çıkardıysanız seçenek daha fazla aslında..

valla bence bitane c5 Hdi al orda yazdıklarından en mantıklı o geldi bana.

yerinde olsam Civic'i kafadan elerdim..
1.6 motora DSG de gereksiz masraf olur..1.6 Passat da almazdım..
her ne kadar Peugeot sevmesem de 308 SW derdim bilmiyorum aralarında ne kadar fiyat farkı var..hem hakkaten az yakar hem de uzun yolda rahat edersiniz..

velakin 42K'leri gözden çıkardıysanız seçenek daha fazla aslında..

++ özellikle 2. elde mükemmel cihazlar var. bence sıfıra gömmeyin o paraları.

çok değişik seçenekler var . iş için diyosunuz öncelik nedir yakıtmıdır. yoksa konformu. değişik değişik arabalar sunumuşsunuz. ama benim tercihim passat olur.

yaa öncelik yakıt tabiki ama yakıt problemini LPG ile çözüyoruz.. kimi arkadaşlar LPG ye Haklı olarak sıcak bakmayacaklardır. ama günümüz LPG sistemlerinde bu güne kadar bir sorun yaşamadık

yaa öncelik yakıt tabiki ama yakıt problemini LPG ile çözüyoruz.. kimi arkadaşlar LPG ye Haklı olarak sıcak bakmayacaklardır. ama günümüz LPG sistemlerinde bu güne kadar bir sorun yaşamadık

ozaman düşünmeden passat 2 liralıkda bi lpg masrafın olur. evladiyelik olur mis olur. forza passat.

Geri
Üst Alt