Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

yeni araç alıcam lütfen yardım edin..

Leon 1.9 TDİ sport derim bende 150 hp olan. hem ekonomik hem güçlü. ama verdiğin araçların içinddee C5 alırdım

mehmet ali arkasında un çuvalı taşımayacaksan, yeni polo 1.6 dizel dsg (39bin) derim ben..hatta öyle bişey bende düşünüyorum..

walla bu kadar seçenekte bende bişey söylemek isterdim ama marka vermeden bir de ben yorum yapayım.

Aracı alırken çok kilometre yapmaktan sözedilmiş. Az yakması önemli, bakım aralıklarının uzun olması önemli, bakım maliyetlerinin de düşük olması önemli. Ayrıca ikinci elde çok tercih edilen bir marka olması da elden çıkartırken önemli. Direk marka vermek istemem ama ben bütçe hazırlarken tüketim, bakım maliyetlerini de aracın fiyatı ile toplar öyle karar verirdim. Yukarıdaki yazılanlarda sadece konfor, tüketim ve aracın fiyatı konularına odaklanılmış. Bir de en çok servis ağı olan markalardan şaşmamak gerek. Herhangi bir sorunda kolay ulaşılabilir servislere sahip markalar tercih edilmeli.

temiz ikinci el al satarken sıfır araç aldığın kadar zarar etmezsinde

kuzenınmde aurıs var fen a az yakıyo ve cok serı guzel bı arac ıc mekanda fena deıl.

ben olsam insignia yerine buna veririm :)

motor çok güzel 1,9 150 bg 310 nm tork olsa gerek.

abi motor çok iyi ama araba bence çok kontrolsüz gidiyor. Leondan sonra Bodrumda 10 gün kadar kullandım hiç alışamadım.

Bence de alın bir passat keyfinize bakın:)

abi senin makina belli 41 lira 1.6ya verceğine ikinci el temiz bir 2.0 tdi comfortline passat almanı öneririm. forza passat. o paralara alınabilecek yegane araç.

Arkadaşlar hepinize teşekkür ederim. bu gün itibari ile bir tane 308 HDi Preminum Pack auto6r ve 407 HDi comfort almış bulunuyorum,
umarım hayırlısı ile kazasız belasız bineriz..

Hayırlısı olsun güle güle kullanın...

Geri
Üst Alt