Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Yeni İbiza Egsoz Yardım

CanCan11

Forumdan Uzaklaştırıldı
Arkadaşlar Bildiğiniz kadarıyla Yeni Seat İbizaların Sportreader dışındaki modellerinde arka tamponda egsoz çıkışı yok

Bu konu hakkında bir fikri olan yada aracına egsoz takan arkadaşlar varmı ???

Yaptırmayı düşünüyorum fakat tamponun kesilmesi falan biraz kafamı karıştırıyor işin açıkcası

sportreader tamponu almayı düşündüm ama o da pek hoşuma gitmiyor :S fikri olan varmıdır ? :(

furkanda var ıken oval tek cıkıs kullanmıstı melıhındede sag sol mınık yuvarlak uclar var forumda bulusma resımlerıne bak yakalarsın kesın

istediğini yaptır bence çünkü tamponun altındaki plastik parça hatırladığım kadarıyla gayet makul bi fiyatta.. :eek:key:

bencede kestır duzgun b sekılde yuva yapsınlar,zaten plastık parca alttakı tampondan bagımsız alır takarsın yıne,asagıdakı furkanın arabadakı egsoz ucu,kesılse daha guzel oturur
mg896712.jpg

aynı sorunu bende yaşıyorum kestirmek dışında yeni spor tampon taktırsak acaba yeni tamponda egzos kısmı bulunmaktamı acaba :S yada illa kestirip mi egzos ucu taktırmamız lazım

cupra arka tampon uyuyor mu bunlara..görüntüsü çok hoşuma gidiyor

Leonun keşke kiti uysada onu taktırsak :S

bilmiyorum ama bir şekilde bu hafta çözmeyi planlıyorum o olayı hasan abiyle bostancı da bi egsozcuyu konuşmuştuk sanırım kontrollü bi abart yaptırabilim

bilmiyorum ama bir şekilde bu hafta çözmeyi planlıyorum o olayı hasan abiyle bostancı da bi egsozcuyu konuşmuştuk sanırım kontrollü bi abart yaptırabilim

Sıteden yavuz atmosferık arabalar ıcınde vana yapıyor,guzel b son susturucu ıle ıkısını bırlıkte kullanabılırsın.Bugun ayberkın arabasına takıldı ve bayagı ıse yaradı

Geri
Üst Alt