Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Yeni İbiza 1.0 Style Sipariş

alikorkmaz1903

Kayıtlı Üye
Merhaba Arkadaşlar
Bende aranıza yeni katılanlardanım.1 Ay önce Yeni İbiza 1.0 EcoTsi 95 beygirlik versiyonundan siparişte bulundum.Ek olarak 8" Ekran ve 16" Alüminyum Jant eklettim.Toplam 66 Bin TL'ye anlaştım.Allah nasip ederse kasım sonu aracımı teslim alacağım. Fakat renk konusunda kararsız kaldım.Lansman rengi olan Mystic Magente renginden sipariş verdim.Acaba beyaz renge çevirsem mi ki ? Bir diğer sorum ise acaba sonradan kolçak ekleten var mı ? Serviste veya dışarıda fiyatlarını nasıl acaba ?

Yorumlarınız için şimdiden teşekkürler.

2017614105547656_t2.png

2017614103059140_c1.png

Hayırlı uğurlu olsun hocam kazasız belasız binin inşallah bende aynı araçtan aldım mavisini kolçak ekletin derim beyaz renk aracı göstermiyor bilginize lansman rengi de hoş ama tam bir bayan arabası gibi göstermiş. Bunlar benim şahsi görüşlerimdir alabiliyorsanız kırmızı alın ben beklememek için mavi aldım

Kolçak serviste 2016 modeli için 600₺ demişlerdi bende sanayiye gittim koşarak

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Aracınız hayırlı olsun kazasız belasız binin :) Masallah fiyatlar aldı başını gidiyor sizin fiyatiniza 2016 tdi Leon almıştım.

Hayırlı olsun kazasız belasız kullanın

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Merhaba Arkadaşlar
Bende aranıza yeni katılanlardanım.1 Ay önce Yeni İbiza 1.0 EcoTsi 95 beygirlik versiyonundan siparişte bulundum.Ek olarak 8" Ekran ve 16" Alüminyum Jant eklettim.Toplam 66 Bin TL'ye anlaştım.Allah nasip ederse kasım sonu aracımı teslim alacağım. Fakat renk konusunda kararsız kaldım.Lansman rengi olan Mystic Magente renginden sipariş verdim.Acaba beyaz renge çevirsem mi ki ? Bir diğer sorum ise acaba sonradan kolçak ekleten var mı ? Serviste veya dışarıda fiyatlarını nasıl acaba ?

Yorumlarınız için şimdiden teşekkürler.

2017614105547656_t2.png

2017614103059140_c1.png
Hayırlı olsun şimdiden bence lansman rengi canlı gördüm çok iyi duruyor detaylar daha belirgin beyazda keskin detaylar belli olmuyor

DUYURU - SeatClubWorld.Com - Sticker Talep Konusu (ÜCRETSİZ) | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye

İletişim ve sticker için profilim de numaram var isteyen oradan da ulaşabilir

Geri
Üst Alt