Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Yeni İBİZA - Yeni LEON

Yeni İBİZA mı ? Yeni LEON mu?

• Kullanılan toplam oy
    64
  • Anket kapatılmış .

yury

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar iki yeni arabada resimde birbirlerine çok benziyolar sizin tercih etme şansınız olsa hangisini tercih ederdiniz.

Ekli dosyalar

• 2013-Seat-Ibiza-Cupra-Facelift-01.jpg
    2013-Seat-Ibiza-Cupra-Facelift-01.jpg
    28.9 KB · Görüntüleme: 191
  • 2013-Seat-Leon-1.jpg
    2013-Seat-Leon-1.jpg
    29.3 KB · Görüntüleme: 190
  • 2013-Seat-Leon-FR-Official-Interior-1.jpg
    2013-Seat-Leon-FR-Official-Interior-1.jpg
    89.7 KB · Görüntüleme: 176
  • 2013-Seat-Ibiza-Cupra-Facelift-9.jpg
    2013-Seat-Ibiza-Cupra-Facelift-9.jpg
    86.1 KB · Görüntüleme: 180
ibiza leonda abi olarak elbette leon..Birde eski leon yeni leon dense ben eski leon derdim...

Ben İkisini Ayırt edemedim desem Sanki Leon İbizanın Beş Kapılısı Gibi..:kizgin:

hangısı yenı leon anlayamadımkı ıkısıde aynı gbı duruyor puhaha

Arkadaşlar iki yeni arabada resimde birbirlerine çok benziyolar sizin tercih etme şansınız olsa hangisini tercih ederdiniz.

bundan sonraki tercihim golf 7 yeni leondan sonra, ama imkanım olsa eski kasa sıfır bi leon isterdim...

bu fotoğrafların insanları yanılttığı kanaatindeyim..canlı canlı veya senin benin çektiği fotoğraflara bakmak gerek..

adamlar araba reklamı yapıyorlar, resim koyuyorlar..sanırsın çağ atlamışlar...açın bakın isterseniz hyndai accent blue nun ilk reklamını, bir de yanınızdan geçince bakın alakası var mı :)

bu fotoğrafların insanları yanılttığı kanaatindeyim..canlı canlı veya senin benin çektiği fotoğraflara bakmak gerek..

adamlar araba reklamı yapıyorlar, resim koyuyorlar..sanırsın çağ atlamışlar...açın bakın isterseniz hyndai accent blue nun ilk reklamını, bir de yanınızdan geçince bakın alakası var mı :)

o konuda çok haklısın fuara gidenler bunu anlamışlardr bence yeni leon ve ibizayı incelemişlerdir.

Geri
Üst Alt