Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

yedikule hayvan barınağı yardım!!!

ghost rider

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar bilmiyorum hiç netten yada tv den duydunuzmu ama yedikule hayvan barınağı çok zor durumdaymış.işte bende bir hayvan sever olarak bu konuyu sizlerle paylaşmak istedim.sevgili yönetimimizin ve değerli üye dostlarımızın bu konuda yardımlarını bekliyorum.eğer bir organizasyon düzenlenip oraya gidilirse bu bi bakımdanda sitemizin reklamını arttırır.kişi başı 1 yada 2 paket sigara parası kadar yardım yapsak bile yeterli.bunu para olarak değilde mama,patates ve makarna gibi yardımlarlada yapabililir.isteyen üyelerimiz hayvan sahiplenebiliyor bu arada.ihtiyaç listesinide ekliyorum arzu eden ilaç v.s yardımı yapabilir.şimdiden herkese teşekkür ederim.
unutmayinki hayvanlar insanların en iyi dostlarıdır !!!!

YEDİKULE HAYVAN BARINAĞI SİTESİNDEN ALINTIDIR....!

Barınağımızda şu an 2000 köpeğimiz var. Fatih Belediyesi, barınağımızın temel ihtiyaçlarını karşılayarak lojistik destek veriyor(elk,su,tel,araç,personelin maaşı ) ancak gıda ve sağlık ihtiyaçlarını siz değerli hayvan severlerin bağışları ile karşılamaya çalışıyoruz.
Gıda ihtiyacımızı çesitli kuruluşların yemek artıklarını alarak gideriyoruz. Ancak yavrular, anneler, hastalar ve küçük ev köpeklerinin (kanis, fino, terrier..gibi) kuru mama ihtiyacını sadece yapılan bağışlardan karşılamaya çalışıyoruz. Birde bunlara barınağımıza bırakılan trafik kazası geçirmiş, hasta, işkence görmüş hayvanların veteriner masraflarıda ekleniyor. Her ay düzenli bağış sözkonusu olmadığı için çok zorlanıyoruz. Siz değerli hayvan dostlarından tek ricamız küçük de olsa düzenli olarak bağış yapmanız. Sizin göndereceğiniz küçücük bir yardıma bile burada çok ihtiyaç var. İlginiz için şimdiden teşekkür ederiz

Acil ihtiyaçlarımız
MAKARNA-SÜT-BİSKÜVİ -ESKİ GAZETE-BATTANİYE-YORGAN-TETRADOKS TB-ULCRAN AMP-LİBAVİT K-ASİST TB-CEFAZOL AMP-İESİLİN 800.İ.Ü AMP-BEBE VİT ŞURUBU-BEMİKS-BECOZMY C TB-DEPOMEDROL AMP-2LİK-5LİK ENJ-SARI-PEMBE ANJİOCAT-YÜZEY TEMİZLEYİCİ(KREM-SIVI)ÇAMAŞIR MAKİNASI DETERJANI-YUMUŞATICISI
ÇAY-ŞEKER-PLASTİK BARDAK-KAĞIT HAVLU-KAĞIT PEÇETE-DOMESTOS ÇAMAŞIR SUYU-ALKOL 1LT-BETADİNE SOLÜSYON-CİLT TEMİZLEYİCİ SOLÜSYON-ZEFİRAN-GAZLI BEZ-PAMUK-STERİL ELDİVEN 7 NO7.5 NO. KÖPEK VE KEDİ KURU VE YAŞ MAMA -KEDİ KUMU-KULUBE-YAĞMURLUK-ÇİZME-BATTAL BOY ÇÖP POŞETİ-BÜYÜK BOY PLASTİK KOVA(YEMEK ARTIKLARI TAŞIMAK İÇİN)NON STERİL ELDİVEN-KAĞIT HAVLU-ISLAK MENDİL-

http://www.fatihbelediyesiyedikulehayvanbarinagi.com/yardim-etmek-istiyorum/

emre elimizden geleni yapalım kardeşim varım..

önüzdeki hafta'ya kadar hepimiz kendi çevredekilerimizin yardımıyla toplanması gereken malzemeleri toplayalalım arkadaşlar ve belirlediğimiz bir günde hep beraber gidelim

varsa bı hs no yazarsanız bende burdan yardım edıcek ufak tefek de olsa bırlerını bulmaya calıyım

bir organizasyon olursa bende katılmak isterim.

arkadaşlar şimdiden hepinize teşekkür ederim.bi arkadaşım h.s no sormuş değerli yöneticilerimizin bu konuda size yardım edeceğine eminim

emre helal olsun çok güzel bir konu olmuş..
organizasyon olsa katilamayabilirim şu aralar ancak bir hesap no.su ya da gidecek arkadaşlardan birine nakit vererek destek olmak isterim

Geri
Üst Alt