Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Yediğim Saçma Sapan Trafik Cezası !

Allah beterinden korusun abi. Bende kaput üstünde ki şeriti ruhsata işletmediğim için ceza yemiştim.

Geçmiş olsun, geçen ben de Kayseri İncesu civarında yedim hız aşımından 130 kmh ile.En son 2006 yılında radardan ceza yemiştim.Bu iki oldu.Radarı gördüğüm an içim pır pır etti frene abandım ama iş işten geçti.Gerçi foto yoktu gelen cezada ama ben biliyorum geçtiğimi...

Hocam siz trafiğe engel olmadan basıp gitmissiniz ancak bazıları varki sol şeritte gidiyor ne basıyor ne çekiyor sellektor atiyon umrunda değil aynisi basima geldi dayanadim artık saga sinyal verdim sollayamadik dedim vari sağlayalım bununda direksiyonu kiracagi tuttu son anda kurtardim velhasıl siz konvoyun azizligi mi desek artık ne desek ona yakalanmissiniz :) geçmiş olsun

Sabitleyiciyle akışına bırakıldı

Geri
Üst Alt