Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Yco 's Leon & Furkan' İbiza

naapcan diskoya mı götürcen bizi olm.. :D :D

yok proje olsun dıye elıme alcam fırcaları dalcam arabalara:D

naapcan diskoya mı götürcen bizi olm.. :D :D

haber verseydiniz bende gelirdim o gece :)
bir gri bir de kirmizi ibiza ile biraz renk katardik gecenize. bir daha ki sefere teklif bekliyorum :D

---------- Post added at 21:08 ---------- Previous post was at 21:07 ----------

bu arada benim kisi sonaxtan cikti (boya temizleme ve koruma yapildi), fena parliyor. tam fotograflik.

haber verseydiniz bende gelirdim o gece :)
bir gri bir de kirmizi ibiza ile biraz renk katardik gecenize. bir daha ki sefere teklif bekliyorum :D

---------- Post added at 21:08 ---------- Previous post was at 21:07 ----------

bu arada benim kisi sonaxtan cikti (boya temizleme ve koruma yapildi), fena parliyor. tam fotograflik.

b dahakıne onceden konusurz rıza :)

vallaha bekliyorum bir dahakine can. o gun sabah erya da yigit ve furkan ile birlikteydik. bilseydim ayrilmazdim yanlarindan.
yer istinyepark mi?

walla o gun spontane oldu rıza,aksama dogru foto cekelım flan mnuhabbetı oldu bende bu aksam cekelım demıstım yıgıte cıktık cekmeye:) ıstınye park da cektık ewet

walla o gun spontane oldu rıza,aksama dogru foto cekelım flan mnuhabbetı oldu bende bu aksam cekelım demıstım yıgıte cıktık cekmeye:) ıstınye park da cektık ewet

bende 7 bucuga kadar maslak sanayideydim. sans iste :) bu arada ellerine saglik, konusturmussun yine fotograflari.

yine çok güzel bir çalışma, arabaların da maşallahı var

ellerine sağlık Cancım

ikisinede maşallah kazasız belasız sürüşler
yiğit son halini canlı göremedik bi

can seninde eline sağlık döktürmüşsün gine :)

Geri
Üst Alt