Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Yco`nun Cuprası..... (Yapıştırma cupra dan sonra)

LeonRider

Kayıtlı Üye
Yiğit arkadaşımızın sürprizini bozmak istemezdim ama yiğit arkadaşımız bizden habersiz cupra almış......
Magazinde dolaşan dedikodulara göre Yiğit arkadaşımız çıktığı ekstralaradan biriktirdiği parayla kendine yeni bir cupra almış.... Ama diğer yandan resimdede görüldüğü gibi çıkaracağı -At Boşa- albümü için görüştüğü Bülent Sersoy`un ona bu aracı aralarındaki samimiyetin artması nedeniyle hediye ettiği yönünde....
Sitemizin popüler bu ismi yeni aracına taktırdığı LPG ile Faygaz EuroLPG dende Reklam Teklifi Almış.....
Bizde Magazin ForNever olarak Albüm içeriğini Ele Geçirdik.... Albümdeki Parçalardan Bazıları

1-At Boşa
2-Çık Eksozumdan
3-Benzincide Bayram Havası
4-Kornamın Tınısı
5-Sol Şerit yoncası
6-Yağmur Sensörüme Su Kaçtı
7-Cupram Asfalta Bağlıyor
8-Erya da Bana Neler Oluyor
9-At Boşa Hotmix
10-Pantolonum Dikiş Tutmuyor

Bize Bu Olanlara Sadece Hayırlı Olsun Demek Kalıyo :D

Bülent Sersoy`la çekilmiş Fotosu Kameraman Yunus Emre Kardeşimizin eline geçti 2 mesajda :D

yco.jpg

At Boşa :D Albüm adı iyimiş.

Not: Böyle sunumlardan önce resmi bana gönderin photoshopla biraz gerçekçi hale sokalım :D

bir sonraki albüm için ünlü sanatçımızın 'taktım vitesi 5 e çıktım e5 lafı eskidi gülüm artık 6 ileri var' ismli şarkıyı yazmaya başladığı öğrenildi.

At Boşa :D Albüm adı iyimiş.

Not: Böyle sunumlardan önce resmi bana gönderin photoshopla biraz gerçekçi hale sokalım :D

Evet teknik destek lazım ;)

---------- Post added at 02:56 ---------- Previous post was at 02:38 ----------

bir sonraki albüm için ünlü sanatçımızın 'taktım vitesi 5 e çıktım e5 lafı eskidi gülüm artık 6 ileri var' ismli şarkıyı yazmaya başladığı öğrenildi.

O parçayı single olarak çıkaracağı öğrenildi.....

kameraman mayham85 ve muhabir leonrider saygıyla bildirir.

her nerde yaşıyor ve yaşatılıyorsan

:D

Yiğit Cupra yı bu kadar kısa sürede alıdıysan belliki işler iyi gidiyor :D

Bülent Sersoy la yakınlaşmalar falan :D

---------- Post added at 03:04 ---------- Previous post was at 03:00 ----------

kameraman mayham85 ve muhabir leonrider saygıyla bildirir.

her nerde yaşıyor ve yaşatılıyorsan

:D

İyi iş çıkarmışsınız haberci arkadaşlarımız. Bu haber başka hiçbir haber kanalında (forumda) daha yayınlanmadı :D

biz dürüst habercileriz kaçak olmaz başka kanalarda :)

Arkadaşlar bir son dakka gelişmesi ile At Boşa adlı şarkının sözlerini ele geçirdik:

Atsana vitesi boşa
yavaş yavaş gidelim
koklaşa koklaşa

Atmazsan vitesi boşa
Beni zor durumda bırakırsın
Ben sana derim boşa

At boşa, at boşa
At arabanı boşa
gidelim koklaşa koklaşa
demiyim sana boşa!

---------- Post added at 03:32 ---------- Previous post was at 03:07 ----------

Arkadaşlar başka bir son dakka gelişmesi ile Sol Şerit Yoncası adlı şarkının sözlerini ele geçirdik:

Sol şerit yoncası
Gönlümün goncası
Sarımı o
gönlümün çuprası

Tüplü müplü
Faygaz tüplü
Sol şerit yoncası
Gönlümün yoncası

ahahahahahhahahhaahaahahahahha.. :D

bu saatte gülüceğimi hiç beklemezdim..
fotoya çok güldüm.. :D

valla örgütlü çalışma helal olsun sizlere.. :) :) :)
10 numara süper gerçi hepsi komedi ama.. :D

Geri
Üst Alt