Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

YCO, Leon 1.4 TSI Hızlanma.. (0-190km/h)

:D :D

:p :)

Serhat abi 2. videoda gazlamaya başladığım yerden kalktık..hafif yokuş sonra ufak bi iniş sonra yine çıkış..
köprü altı olduğu için biraz tozlu doğal olarak..sesten de anlaşılcağı gibi aslıdan geç falan 2'ye almadım vitesi tutunmak istemedi araba.. :)

estağf.. :D :D

ESP daha doğrusu bende sende nasıl bilmiyorum Kaan abim TCS kapalı çektim..
dediğim gibi tozun da etkisi olmasının yanında önce bi tekrar yüzünü görsek o arada arabaları da deneriz zaten.. :D :D

Kardesim benim iste yeter ki haftaya yurtdisindayim 5 gun dondukten sonra haberlesiriz gelirim guzel bir muhabbet ceviririz:) bu arada lastikler ne markaydi senin? 0 mı almistin? Bu aralar continental sportcontact 5P'nin namıni cok duyar oldum...ki gercekten de cok iyi tutunuyor..cuprada neticeleri cok iyi...sen de daha da iyi olacaktir..İyi fiyat aliriz dusunursen:)

1.2 1.4 TSI motorlu araçlara sahip olan arkadaşlar, sizce de 5. vitesten sonra 150kmden sonra ciddi bir hızlanmada kesilme yok mu? Yani çeşitli forumlarda okuyorum TSI motor çabuk kesiliyor diye, sizce durum nedir? Kullanmadığım için hiçbir fikrim yok.

Bende kesilme yok..kesilme olmuyor ama yokus yukari hissedersem bir hiz dusmesi ayagimi hafif cekip yeniden basiyorum turbo gereken gucu yeniden sagliyor.

Daha iyi kalkacak durumu var yani Yiğit bu kesin sağlam güzel bi video daha çekersin güzel olur....:eek:key:................. noktaları seversin sen :D

Kardesim benim iste yeter ki haftaya yurtdisindayim 5 gun dondukten sonra haberlesiriz gelirim guzel bir muhabbet ceviririz:) bu arada lastikler ne markaydi senin? 0 mı almistin? Bu aralar continental sportcontact 5P'nin namıni cok duyar oldum...ki gercekten de cok iyi tutunuyor..cuprada neticeleri cok iyi...sen de daha da iyi olacaktir..İyi fiyat aliriz dusunursen:)

Kaan abim jantları aldıktan sonra lastikleri de Ekim'de almıştım geçen sene..Impetus Sport..
o zaman arabam 24K'deydi yanlış hatırlamıyosam..şu zamana kadar bu lastiklerle yaptığım 26-27K km'de 3 ya da 4 kere ön arka yaptım..1 yaşını geçti lastiklerim..TCS açıkken kalkışlarda bi sıkıntı yok tutuşunda da..yağmurlu havalarda dişler azaldığı için eskiden kızaklamadığı birikintilerde bazen yokluyo tabii ama..iyki almışım..Furkan'ın da arabada olduğu bi çukurda başka bi lastik olsaydı en kötü balon yapar ya da yarılırdı tahminimce..bu tarz hiç sıkıntı çıkartmadılar bana..yüksek hızda hala ilk günkü gibiler..
şimdilik kafamda lastik almak gibi bi plan yok yani.. :)

1.2 1.4 TSI motorlu araçlara sahip olan arkadaşlar, sizce de 5. vitesten sonra 150kmden sonra ciddi bir hızlanmada kesilme yok mu? Yani çeşitli forumlarda okuyorum TSI motor çabuk kesiliyor diye, sizce durum nedir? Kullanmadığım için hiçbir fikrim yok.

kesiliyomuş hissi hacimden kaynaklanıyo..ne kadar güçlü olursa olsun..hacimli bi motorun son hızları daha başarılıdır..
kesiliyomuş hissiyatı bende hiç olmadı çünkü..2L atmosferik ya da 2L turbo dizellerle aynı gidiyo..ve videoda araçta 225/40/18 var onu unutmamak lazım.. :)

Daha iyi kalkacak durumu var yani Yiğit bu kesin sağlam güzel bi video daha çekersin güzel olur....:eek:key:................. noktaları seversin sen :D

sessiz asfaltlarda tutuş muhteşem oluyo her arabada olduğu gibi kalkarken Serhat abim.. :)

nazar degmesın yavrum :)

sağol zigorum.. :)

Yiğit salı yada çarşamba sabahı Eyür'e gidecem saat 10 gibi orada olurum. Bir ara bahsetmiştin müsaitsen salı yada çarşamba sözleşip orada olalım.

Yiğit salı yada çarşamba sabahı Eyür'e gidecem saat 10 gibi orada olurum. Bir ara bahsetmiştin müsaitsen salı yada çarşamba sözleşip orada olalım.

olabilir abim Salı değil de Çarşamba sabahı güzel olur.. :)

tamam o zaman ben salı sabah diyordum değiştiriyorum çarşamba sabahı diyorum. Saat 9 gibi Harem'de buluşalım feribotla geçeriz trafiği de çekmemiş oluruz o zaman.

tamamdır Faruk abim haberleşiriz.. :)

Geri
Üst Alt