Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Yazlık Lastik Kullanımı

DarkLeon

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar selamun aleyküm. 2009 leon aracımda 17 inch jant bulunmakta. Yazlık lastik almak istiyorum. Petlas velox sport ile falken ze310 ecorun arasinda kaldım. Fiyat olarak petlas 6 TL daha ucuz yani bir fark yok. Kullanan arkadaşlar var mı? Hangisini önerirsiniz? Fikirlerinizi bekliyorum teşekkür ederim.

Corsa C kullanan bir arkadaşım petlastan falkene geçti, çok daha iyi olduğunu söylüyor. Henüz takılalı 1 ay oldu ancak, memnun. Falken daha iyi bir seçim gibi gözüküyor.

Arkadaşlar selamun aleyküm. 2009 leon aracımda 17 inch jant bulunmakta. Yazlık lastik almak istiyorum. Petlas velox sport ile falken ze310 ecorun arasinda kaldım. Fiyat olarak petlas 6 TL daha ucuz yani bir fark yok. Kullanan arkadaşlar var mı? Hangisini önerirsiniz? Fikirlerinizi bekliyorum teşekkür ederim.
Daha önce falken kullanan olduğum için öneririm ateca aracıma da falken aldım memnun kalırsın

Goodyear ın tanesi 900 TL (17") olan lastiiğinden Falken ze310 a geçmiş biri olarak, Falken i tek geçiyorum fiyat performans açısından en ideali. Ses olsun yol tutuşu olsun Goodyear ı aratmadı

Bu arada leon da önce citroen cactus aracım vardı.2017 modfel 17 ' idi. üzerinde fabrika çıkışlı goodyear vardı 50 bin km de değiştirmek istedim. O esnada jant koruma vb özellikleri olan goodyearın fiyatı yüksek geldi ve diğer lastikler yöneldim,detaylı araştırmalar neticesinde falken ze310 a yöneldim, en az goodyear kadar memnun kaldığımı söylemeliyim. 2019 yılında goodyear ı en ucuz 800tl ye bulmuştum,falken ise 320 tl idi.Aynı zamanda falken in kışlık lastiğini de aldım.Falken in hem kışlık hem yazlık lastiklerinden son derecede memnun kalmıştım. Araç ile birlikte falkenlerim de gitti:) Şimdi sıfır 1.5 tsi leon aldım, eminimki ilk lastik değişimimde yine kararım falkenden yana oalcak .(Şuan üzerinde dunlop lastikler var fabrika çıkışlı,bundan da şimdlilik memnunum.)

merhabalar :

goodyears eagle sport tavsiye ederim 2 aracımda da aynı marka model lastiği kullanıyorum yol tutuş olsun fren mesafesı olsun gayet tatmınkar

Bugün Falken Ziex ZE310 Ecorun ürününü aldım 235/40/18 olarak.

Youtube’de testlerde iyi yorumlar okudum. f/p lastiği olduğu söyleniyor bakalım kullandıkça göreceğiz.

Bugün Falken Ziex ZE310 Ecorun ürününü aldım 235/40/18 olarak.

Youtube’de testlerde iyi yorumlar okudum. f/p lastiği olduğu söyleniyor bakalım kullandıkça göreceğiz.
Falken hakkında hiç kötü yorum duymadım, ben 225 40 18 için falkenden 500 lira fiyat almıştım pahalı gelmişti 600e 2020 tarihli pilot sport4 aldım. Fark daha fazla olsaydı kesinlikle falken tercih ederdim f/p ürünü. Avrupada da çok tercih edildiğini biliyorum.

Falken hakkında hiç kötü yorum duymadım, ben 225 40 18 için falkenden 500 lira fiyat almıştım pahalı gelmişti 600e 2020 tarihli pilot sport4 aldım. Fark daha fazla olsaydı kesinlikle falken tercih ederdim f/p ürünü. Avrupada da çok tercih edildiğini biliyorum.

235lik lerde fiyat farkı biraz fazla. 450tl ye aldım. Bakalım gelsin kullanalım. Kışlık lastiklerden sıkıldım iyice :)

Geri
Üst Alt