Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Yaz lastik önerisi

Emretemizkan

Kayıtlı Üye
Herkese merhabalar, aracıma yazlık lastik almak istiyorum, önceliklerim arasında konfor var. michelin, continental yada Pirelli markalarını çok öneriyorlar. Fiyat açısından michelin pilot sport 4 modelini düşünüyorum. Bu lastiği kullanan yada farklı model/marka lastik önerileriniz nedir? Ebat: 225-40-r18

Belirttiğiniz ölçü için Pilot Sport 4 en mantıklı lastik olacaktır. Ben de araç üzerinde gelen bridgestonelardan hiç hazetmediğim için bu yaz büyük ihtimalle gereğinden erken de olsa PS4 'e geçiş yapacağım.

Aslında mantıklı dedim de, biraz abartılı bir lastik bizim araçlar için ama güzel lastik :)

Herkese merhabalar, aracıma yazlık lastik almak istiyorum, önceliklerim arasında konfor var. michelin, continental yada Pirelli markalarını çok öneriyorlar. Fiyat açısından michelin pilot sport 4 modelini düşünüyorum. Bu lastiği kullanan yada farklı model/marka lastik önerileriniz nedir? Ebat: 225-40-r18
Michelin pilot sport 4 , 225/45/17'de kullanıyorum çok memnunum. Fakat tipik michelin haftalık lastik basınçlarınızı kontrol edin derim. Bu arada konfor açısından Michelin Primacy 4 daha iyi diyorlar.

Bugün taktırmaya gittim. Aracın bir önceki sahibi petlas taktırmıştı araçta ne konfor ne yol tutuşu vardı. Bu kadar fark edeceğini düşünmezdim michelin. 150km yol yaptım Konak-Alaçatı arası ne bir kayma ne bir güvensizlik. Ayrıca aşırı sessiz. İyi ki almışım, düşünen arkadaşlar gözü kapalı tavsiye ederim :)

Bakınca biraz tuzlu gibi duruyor fakat yazlık lastik konusunda alıp pişman olduğum bir modeli yok :) güle güle paralayın hocam :)

Michelin lastikleri ciddi anlamda konforlu bende dunlopptan gecis yapinca ne oluyor demistim ondan daha yumusagini kis lastiginde gordum ama biraz narin bir lastik yanaklari ozellikler yanak kisimlarini kaldirimlara surtmemeye calisin

Michelin lastikleri ciddi anlamda konforlu bende dunlopptan gecis yapinca ne oluyor demistim ondan daha yumusagini kis lastiginde gordum ama biraz narin bir lastik yanaklari ozellikler yanak kisimlarini kaldirimlara surtmemeye calisin

Evet herkes aynı şekilde söylüyor, lastiği takan arkadaşlarda aynı uyarılarda bulundu, bende illa sıfır yanaşacağım diye bir önce ki lastiği çok soydurmuştum... Artık biz kendi takıntımızı değiştireceğiz ne yapalım :)

Geri
Üst Alt