Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Yazılım

Bir de sağ ön sis farım sudan kaynaklı olarak buğulanma yapmış serviste halledirler mi acaba ? Birde ücret alınır mı benden ?

(Kusura bakmayın ilk aracım ve bilgi olarak çoğu şeyi bilmediğim için soruyorum)

Bir de sağ ön sis farım sudan kaynaklı olarak buğulanma yapmış serviste halledirler mi acaba ? Birde ücret alınır mı benden ?

(Kusura bakmayın ilk aracım ve bilgi olarak çoğu şeyi bilmediğim için soruyorum)

Halledilir ama ücret alırlar diye tahmin ediyorum.
sağ sis farı ızgarasında ufak bir açıklık vardır oto yıkamacıların tazyikli suyu yakın tutmasından olmuş olabilir.

aracınızın garantisi yoksa sayet servise gidip onca para vermeyın derım güvenilir bi özel servisete baktırın bence

Geri
Üst Alt