Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Yazılım Motoru Şişirir Mi ?

kafanızda soru işareti kalıyorsa son susturucuyu spor susturucuyla değiştirin. trafikte de sıkıntı olmaz . misal bende son susturucu hiç yok :) küçük bir susturucu var şuana kadar sorun yaşamadım.

Soft yazılım stage1 yani. Aracın kaldırabilexeği değerler içindeki güç artışıdır. Ek bir donanıma ihtiyaç yoktur. Bilginize sunarım

Arkadaşlar Merhaba;

Bugün 1.4 125 hp 200 tork fr aracıma dr.ecu yazılım attırdım aracım 150 hp 270 tork gücüne ulaştı.Kafama takılan bir soru oldu benim aracımda egsoz yok.Bazı arkadaşlarda egsoz olmadan aracın motoru şişirebileceğini dile getirdi böyle bir şey olabilir mi ? Yani yazılım attırdık illa egsoz da olması şart mı ? Biliyorsunuz egsozun trafikte hiç affı yok direk men ediyorlar ve bende de şans yok her çevirmeye giriyorum.

Bu durumda birşey olmaz senin yaptırmış olduğun yazılım zaten aracın değerlerine göre yapılıyor ekstra güç istersen eğer değişimler ondan sonra oluyor sıkıntısız kullanmaya devam sadece yağ bakımına öne aşmanızda fayda var

Arkadaşlar Merhaba;

Bugün 1.4 125 hp 200 tork fr aracıma dr.ecu yazılım attırdım aracım 150 hp 270 tork gücüne ulaştı.Kafama takılan bir soru oldu benim aracımda egsoz yok.Bazı arkadaşlarda egsoz olmadan aracın motoru şişirebileceğini dile getirdi böyle bir şey olabilir mi ? Yani yazılım attırdık illa egsoz da olması şart mı ? Biliyorsunuz egsozun trafikte hiç affı yok direk men ediyorlar ve bende de şans yok her çevirmeye giriyorum.
S. Aleyküm ecu yazılım maliyeti nedir hocam?

Geri
Üst Alt