Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Yazılım firması tavsiye

memet_one

Administrator

Gogo

Administrator
EcuFast

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

ismail17

Kayıtlı Üye
Bende yazılım düşünüyorum grubun üyesiyim fakat stcikerm yok acaba forum üyelerine bir indirim yapıyorlar mı

memet_one

Administrator
Bende yazılım düşünüyorum grubun üyesiyim fakat stcikerm yok acaba forum üyelerine bir indirim yapıyorlar mı

Yapılıyor Scw den olduğunuzu belirtirseniz indirim uygularlar stickeriniz yoksa özelden ulaşın kargo ile gönderelim

•Sticker isteği için özelden mesaj yazınız

hcsohaldun

Kayıtlı Üye
İyi günler bugün EcuFast Ateşehir şubesinde 1.2 TSİ 2016 İbiza aracıma yazılım yaptırdım. Yaklaşık 100 km yol yaptım(şehir içi) farkı hissediyorum. Umarım uzun vadede bir sorun çıkartmaz.

Sent from my iPhone using SCW - SeatClubWorld

Bendeburadayım

Kayıtlı Üye
Hayırlı olsun.Hissettiğiniz farklar nelerdir? Bilgi verirseniz seviniriz.

hcsohaldun

Kayıtlı Üye
Teşekkür ederim. 2bin devirden sonra bariz bir atiklik ve turbo gecikmesinin hissedilir azalması . Henüz 100km/s hıza ulaşamadım bile ama atik olduğu kesin. Yalnız 1. ve 2. Viteste biraz zorlarsan pati yapma eğilimine giriyor ona henüz alışmadım.

Sent from my iPhone using SCW - SeatClubWorld

Üst Alt