Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Yaylarımı satıyorum ...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

omercanilica

Kayıtlı Üye
bu aksam soktugum vogtland marka alman yaylarımı satıyorum cok temızlerdır aracın uzerınde 2 ay takılı kaldı ve 1 aydır kendı aracımdan zıyade baska aracları kullandıgımdan pek yararlanamadım ondan ve konforu cok yuksek oldugundan aracımı cok super ındırmedı bende soktum yenı yaylarımı taktdıgımdan bunlar satılıktır ... 270 lıra yenı sahıbını arıyor yaylar spor suspansıyonlarla alındıgından kutuları yoktur 3.5 ıle 5 cm arasında aracı ındırmektedır.Aracıma bınen herkes yayların nasıl konforlu oldugunu dıle getırmıs ve kendımden bıldıgım ıcın garantılı rahatsız etmıcek oldugunu garantı ederek satmaktayım
Adet yerını bulsun dıe ufak pazarlıgımızı yaparız.;)

Not;resımlerını yarın eklerım sılıpmek gerek suanda toz ıcınde pısler temızleyıp cekıcem fotolarını ....

hayırlı satıslar kardesm

hayırlı satışlar yavru..

yaylarımıda uydurmak ısteyenler arttı bı arada jantlar oyledı hadı hayırlısı :D
sagolsun yok mu cevrenızde azda olsa yere ınmek ısteyen leylekler

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt