Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Yardım

koray.cano

Kayıtlı Üye
dün okuldayken fena bir şekilde sağnak bastırdı neyse 10-15 dk sürdü ondan sonra yağmur dindi eve gitmek için arabama bindiğim zaman torpidonun altından tahminimce su almış araba paspas göl olmuştu :S bu su nerden girmiş olabilir her yağmur yağdığında su mu alıcak bu araba ?

Polen filtresimi nedir o diyorlardı bir ara muhabbeti dönmüştü...

kar yağdığı zamanlarda Cezmi abinin de toledosu su dolmuştu.o daha doğru bir cevap verebilir ama benim hatırladığım cam fitillerinden girmişti.bi kere de bi arkadaşımın passatı aynı şekilde olmuştu ama o büyük bi su birikintisinden geçince o hale geldi

ön camın su giderleri tıkanıyo, su da akıcak başka bi yol buluyo o da polen filtresinin oralardan içeri giriyo..bildiğim bu Koray..

cam fitilerinden giren suyu dışarı tahliye eden kanallar tıkanıyor belli zaman aralıklarında bu kanalların tahliye yerlerini mutlaka açtıralım bu kanallar kapılarda ve ön tarafta mevcut
ön tarafta olan tahliye kanalı polen filitresinin oarada

---------- Post added at 20:20 ---------- Previous post was at 20:16 ----------

ön camın su giderleri tıkanıyo, su da akıcak başka bi yol buluyo o da polen filtresinin oralardan içeri giriyo..bildiğim bu Koray..

polen fitresi değişiminde baştan sağma(bilgisi olamayıp) monte yapılırsa yine içeri su giriyor

o zaman polen filtresinin de normalde ıslanıyo olması lazım değil mi Abi'm..
suyun içeri girmesini engelleyemez sonuçta varlığıyla..koku yapar..

merakımdan soruyorum.. :D :D

yakın bir zamanda eryaya uğrayım ben o zaman :) polen filtresinin değişimi gelmiş ..

olay polen fıltresının duzgun takılması koray

o zaman polen filtresinin de normalde ıslanıyo olması lazım değil mi Abi'm..
suyun içeri girmesini engelleyemez sonuçta varlığıyla..koku yapar..

merakımdan soruyorum.. :D :D

doğru...ilerleyen günlerde aracın içide bozulmuş yumurta kokar

Geri
Üst Alt