Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Yardım ve Bilgilerinize ihtiyacım vaarr

eray sana tavsiyem 150-200 rms lik 20cm bas alman ki bunu 2 kanal anfi ile beslersin ve şunuda yapamanı tavsiye ederim orjinal teypler 4 çıkışlıdır istersen arka kapının çıkışlarından alırsın anfiye gidecek kabloları ki çevirici lazım sana ama gözün korkmasın öyle pahalı bişey değil çeviriciler 30 40 tl birşey olması lazım bas istemediğin zaman sesi sadece ön kolonlara alırsın yada arkaları biraz kısarsın öyle dinlersin hakonun dediği gibi genede alacağın anfi bas kontrol üniteli olmalı ve şunuda tavsiye ederim jamesondan uzakdur alacak isen soundmagus tavsiyemdir

Yardımlarınız için Hepinize cook teşekkür ederim.

http://www.sahibinden.com/tertemiz_...00_5kanal-54WQQaXQQ17550698WQQpXQQdisplayitem

yılmaz abinin dedıgı gıbı saund magus h500 korkmadan alabılecegın bı anfı ıstedıgın bası tak dınle sanada yeterlı olacaktır kı ılandakı anfının fıyatıda ıyıbence ıkını el ama fıyat uygun sıfır 300 dolar cıvarı dıye bılıyorum bas olaraakta 25 30 cm gene saund magus tavsıye edebılırm ve bu markayı satan tanıdıgım var ıstanbulda eger ıstersen bana ulas tel numarasını falan verım bı gorus fıyattada yardımcı olur

Bu arada gercektan anfıye ıhtıyacı olan varsa fıyat uygun hele bıde pazarlık yapıldımı tamamdır...ben yılmaz abının tavsıyesıyle almıstım kı bır arkadasıma daha aldık kesınlıkle tavsıye edıyorum buda dıp not olarak gecsın dedım konu kırlılıgı yapmama acısından...

h500nü beğendiyseniz ne mutlu bana ama sound magusun öyle anfileri varki profesyonel fena diyorum

Kesinlikle abi memnunuz tesekkurler tekrardan bılıyorum pro anfılerınıde anadolu yakası bayısı benım arkadas oldu zaten onun aracında falanda dınledık etkılı bu konuda yardım ıstıyen arkadaslarda olursa seve seve yardımcı olurum...

Eray,

Ses sisteminde sadece amfi ve bass istiyorsan güçlü olmayan şeyler seçmelisin. Ben orjinal kolon ve orjinal hoparlörlerle 1 yıl kullandım. Sesi açtığımda arkada oturan kişiler şarkıyı anlamadıklarını hep söyleyip bana kızarlardı bass yoğun olduğu için :)

Bundan dolayı RMS değeri fazla olmayan amfi ve bass seçebilirsin. 25cm'lik Sub. dan fazlasını alma, ayrıca ileride kullanmayı düşünmüyorsanda en fazla 2 kanallı amfiler seçmelisin. Yoksa sesten verim alamazsın. Hakan'ın dediği gibi bass kontrolü olsun amfinde muhakkak bunuda göz ardı etmemelisin.

kapıları söktürmeden iyi bir anfi alırsan mesela Helix çok kaliteli ses alırsın bide 30cm bas sana yetecektir anfide helix dememin sebebi çok iyi ayarlarla kapı kolonlarını harika ve temiz bir sesle besleyip patlamasını önlüyor aynı zamanda anfi olarak hem çok ince hemde mükemmel bir anfi kapı kolonlarıyla bas ı beraber bu anfiyle beslersen harika temiz ses alırsın biraz tuzlu gelebilir anfinin fiyatı ama ben orjinal kolonlarla sesini dinlediğimde bayılmıştım....

Bende orjinal teyple bişiler yapmayı düşünüyorum bass + amfi + kapılardakı hoparlörleride değişsem güzel ses alabilirmiyim. Orjinal teyple bunları yapabilirmiyim..

Geri
Üst Alt