Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Yarasa ayna kapağı

Serhat26

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar merhaba, bugün uzun zamandır düşündüğüm en sonunda karar verip aldığım yarasa ayna kapaklarını kendim taktım. Sizin de fikrinizi almak için fotoğraflarını ekliyorum öncesi ve sonrası şeklinde. Montajda sıkıntı yaşamadım ama sonrasında şöyle bir ilginçlik oldu, sol aynayı ayarlarken sağ ayna da hareket ediyor, sağı ayarlarken solda olmuyor aynı durum. Neden olmuş olabilir daha önce benzer durumu yaşayanınız var mıdır acaba? fe73e0da-8bfb-460a-95ee-3abdd1c9d47e.jpgc0b74a16-017b-4dc0-9b3c-ff840daecba1.jpg

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Güle güle kullanın.
Siz elektrik aksamiyla oynama yaptınız mı? Normal şartlarda böyle bir şeyin olmaması lazım. sağ sol ayna ayar seçim suvici arıza yapmış olmalı.

Teşekkür ediyorum, hayır elektrik aksamıyla bir işim olmadı, sadece kapak işleminden önce aynayı sökmek gerektiğinden aynayı sökerken arkasındaki 2 soketi fotoğrafını çekip söktüm ve aynı şekilde bağladım aynayı takmadan.

Benim bildigim zaten sol ayna ayarlanirken sağ ayna da senkronize şekilde hareket eder. Ondan dolayı once sol ayarlanıp sonra da sağ ayna ya ayar yapılır. Aslında bir nevi kolaylık oluyor çünkü sağ otomatik ayarlanırken neredeyse yerine gelmiş oluyor ufak ayarlarla tamamlanıyor.

Söylediğinize göre yazılımsal bir şey o zaman? Acaba aynaların arkasındaki soketleri çıkarıp takınca mı sıfırladı orjinali böyleydi de çünkü öncesinde bağımsız ayarlanıyordu aynalar.

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Yanlış hatırlamıyorsam teypten ayna ayarları kısmında senkron ayarla var soketleri cikarip takinca otomatikman isaretlenmis olabilir ayarlardan.

Arkadaşlar merhaba, bugün uzun zamandır düşündüğüm en sonunda karar verip aldığım yarasa ayna kapaklarını kendim taktım. Sizin de fikrinizi almak için fotoğraflarını ekliyorum öncesi ve sonrası şeklinde. Montajda sıkıntı yaşamadım ama sonrasında şöyle bir ilginçlik oldu, sol aynayı ayarlarken sağ ayna da hareket ediyor, sağı ayarlarken solda olmuyor aynı durum. Neden olmuş olabilir daha önce benzer durumu yaşayanınız var mıdır acaba? Ekli dosyayı görüntüle 19276Ekli dosyayı görüntüle 19277

Güzel görüntü oluyor bu kapakların yapım aşamasını ilk baştan beri bildiğim için bende çok beğenmiştim

•Sticker isteği için özelden mesaj yazınız

Geri
Üst Alt