Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

yarın tdi dsg leon alıyorum...

zaten dizel alan biri arabasını 1- 2 senede satacağını sanmıyorum. dizel alıyorsa tamam çok kilometre yapıyordur ama uzun süre kullanacağını da muhakkak hesaba katarak dizel alıyordur.

ikinci elde Alfanın değer kaybedeceğini ben de düşünüyorum ama Alfayı dizel aldıktan sonra keyif için öyle 2 senede değiştireceğimi de sanmıyorum. tabiii eğer araçtan memnunsam!!!

4-5 sene kullandıktan sonra yaşayacağım değer kaybının çok fazla can sıkacağını da sanmıyorum

her araç değer kaybeder ben aldıgın fiyata satarsın anlamında demedım.Bir renaultun yada ne bilim fiatın kaybettıgı kadar deger kaybetmez.Hatta seatın kaybettıgı kadar kaybetmez bana göre.

Birde ben ilk gunden 14 tane sipariş alarak dunyanın en iyi arabası oldugunu söylemedım.Bu kadar cabuk sipariş geçiliyorsa buda alfa oldugundan kaynaklanan bir durumdur.İnsanlar gözü kaapalı guvenıyor demektir.Gidipte herhangi bir şirket 20 tane bravo sipariş etmıyor şirket aracı için.Ben gerçek alıcı kıtlesınden bahsedıyorum.

veee caydım galiba:) bikere dizelden vazgeçtim dizel kriteri oldukça istedğim gbi gi arabaya binemicem sıfırı pahalı 2.eli de çok kmli. bzimkiler alfa romeonun satıldığı showrooma dahi girmediler onu da eledik:D güzel makyajlı 1.4 tfsi bi a3 olabilir, tsi golf olabilir, fiyatları düşerse astra olabilir erken davranıpta sonra pişman olmak istemiyorum ömür boyu kullanıcak halim yok ama en az 1bçuk iki sene kullanırım, ostimde bzim bmwci var babamın gittiği oraya gittim zaten bugn acaip ci'ler vardı yine, oruç olmasam yakıcaktım bi sigara :cool: :D

dizel şart değilse alternatif çok tabi ozaman, işin daha kolay

dostum 1.5 , 2 sene kullanıcaksan zaten 0 km araç bence kesinlikle alma.benim 2 sene oldu arabamı alalı.şuan 10.000 tl değer kaybetti ve inan satmaya gönlüm el vermiyor bu yüzden..gördüğüm kadarıyla 18 yaşındasın.bence ci alırsan bundan sonraki aracın seni tatmin etmesi için çıtayı çok yükselteceksin.daha yaşlarımız çok genç.daha uygun araçlar bulabilirsin 2. el..

sıfır leon ve sıfır A3 kesinlikle tavsiye etmem. her ikisininde kasası değişecek yakında.

yıl sonunu beklicem galiba 2.el tsi golfler iyice düşer piyasaya, dediğiniz gbi 2 sene sonra satarken sıfır alırsam şimdi çok değer kaybeder daha 18 yaşındayım uzun süre binceğimi sanmıyorum, ilk arabam şöyle normal öğrenci işi olsun sonra tek kapılara geçeriz inşallah.
bugn doğuşla görüştüm 1bçuk aya kadar bikaç siyah golf geliomuş ama dizelmi benzinlimi hatırlayamadım orasını, a3 alıcak olursamda kesinlikle 2.el alırım sıfıra hem güç yetmez hem gereksiz

hem tek kapı hem yaşıma uygun hem de 50 tl civarında olsun diyosan scirocco al.çokta piyasada araç yok aslında :)

Geri
Üst Alt