Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

yarın mersindeyim.

Şeker Adam

Kayıtlı Üye
ark bı sıkıntı olmassa sabah yola cıkıcam mersıne gelıyorum 10 15 gunde ordaım.gorusemek ısteyenler olursa goruselım.bana guzel yerler soleyın:D nerelere gıdılır ne yapılır:D

hayırdır mersin nerden çıktı şeker neresine gidecen mersinin

cennet cehennem,kız kalesi.silifke we flamingo yolunda göçtü2 kebap

sen varınca beni ara seni nakliyeciler sitesine göndericem şekerim

5 yıl orada çalıştım babacım...
bak size bi anımı anlatayım(sıkılmayın we gülmeyin)
sene 88 m.s:)falamingoda yürüyoruz malum inanılmaz güzeliz tabela gördüm g...çü2 kebap salonu ?????????????la bune.tekrar tekrar bakıyorum hala g....çü2 kebap salonu we bi o kadarda lüks we nezih bir yer,neyse yanımdaki arkadaşlarada bişey diyemiyorum hemen ertesi gün yüzüyle tekrar gittim(yani olamaz diyorum)göçtü2 kepap diye doğrusunu okudum we çok uzun süre orada kebeplar yedim,yedik.inanılmaz nefis lezzetli...ayrıca balık pazarında lagos we barbun yiyicen offff derim..ayrıca tarsus'ta kleopatra kapısında mangal kömüründe dudak payı olan o inanılmaz çay'ı içicen:eek:

flamıngo 3 sıtesınde ev. walla ılk defa gıdıyorum orda kız ark falan cok hepsı ıle hbrlestım gıtmısken onları da goruyum ıstedım:eek:ıste gunduzlerıde artık arakdaslarımla gorusrum dıe umuyorum:D

sene 88 m.s:)falamingoda yürüyoruz malum inanılmaz güzeliz tabela gördüm g...çü2 kebap salonu ?????????????la bune.tekrar tekrar bakıyorum hala g....çü2 kebap salonu we bi o kadarda lüks we nezih bir yer,neyse yanımdaki arkadaşlarada bişey diyemiyorum hemen ertesi gün yüzüyle tekrar gittim(yani olamaz diyorum)göçtü2 kepap diye doğrusunu okudum we çok uzun süre orada kebeplar yedim,yedik.inanılmaz nefis lezzetli...ayrıca balık pazarında lagos we barbun yiyicen offff derim..ayrıca tarsus'ta kleopatra kapısında mangal kömüründe dudak payı olan o inanılmaz çay'ı içicen:eek:

cezmi abi sorun değil..konyada adam dükkan açmış kot satıyor..ama kocaman yazmış tabelaya Gotcu diye..bir baktım bir daha baktım..aynen öyle yazıyordu.:D

Baba ben orayı ilk gördüğümde daha dogrusu ilk farkettiğimde aynen senin gibi anladım :) Göçtü iyidir Hiltonun karşısındaki sanırım tarif ettiğin yer 2 nerede bilmiyorum

Geri
Üst Alt