Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Yarın Gaziantep yolcusuyum

- 48 -

Kayıtlı Üye
evt okullar açılıyor ve bende görev yerim olan Gaziantep-Nizip'e doğru yarın yola çıkağım ALLAH'IN izni ile kazasız belasız İnşeAllah ve yazışmalara artık ordan devam edeceğim..

İyi görevler ve hayırlı yolculuklar..Antep'ten Tekin abiye uğramayı ihmal etme..:)

Kula sapağı ile Ulukışla arası Allah sabır versin Varol iyi yolculuklar.

İyi görevler ve hayırlı yolculuklar..Antep'ten Tekin abiye uğramayı ihmal etme..:)
teşekkür ederim gidince mutlaka uğrarım

Kula sapağı ile Ulukışla arası Allah sabır versin Varol iyi yolculuklar.

Amin teşekkür ederim
daha önce arabayla geldim ama yolda yerlere dikkat etmedim..
ben ist-ank-aksaray-ereğli-pozantı-adana-gaziantep-nizip yapıyorum nizip ten bizim eve kadar 1155 km
bahsettiğin yer neresye denk geliyor yada bu yol üzerinde mi..
daha önce ereğli aksaray arası 3 amortisör patlattım bir de lastik çatladı enine boydan boya

-iyi yolculuklar
-bende bayram için yeni geçtim o yoldan. midyat-urfa-antep-adana-ulukışla-konya-afyon-uşak-manisa. 1530 km yol tek seferde 19 saatte..aynı yolu tekrar gidicem 1 haftaya ama bu sefer adana yatmayı düşünüyourum..içtiğim kahveler redbullar yüzünden sonrasında iki gün kendime gelemedim..

-iyi yolculuklar
-bende bayram için yeni geçtim o yoldan. midyat-urfa-antep-adana-ulukışla-konya-afyon-uşak-manisa. 1530 km yol tek seferde 19 saatte..aynı yolu tekrar gidicem 1 haftaya ama bu sefer adana yatmayı düşünüyourum..içtiğim kahveler redbullar yüzünden sonrasında iki gün kendime gelemedim..

bende ilk gelişimde tek seferde geldim molalar dahil 13 saatte geldim..ama bu sefer erken çıkıyorum..yolda uyumayı düşünüyorum ertesi gün direk okula gidip çalışacağım..aptallaşmamam lazım ilk geldiğimde kahve redbull baş ağrısı yaptı

Amortisor patlatip lastiği yardigin yerler evet. Tuz golü cevresi sıcak asfalt yapılmış yerler çok keyifli ama soğuk asfalt zeminlerde resmen hoplayarak ziplayarak gidiyorsun hız yapmaya gelmiyor. Zeminde dE çok fazla yıpranmış yer var Aksaray Ereğli sapağı arası daha kötü.

Amortisor patlatip lastiği yardigin yerler evet. Tuz golü cevresi sıcak asfalt yapılmış yerler çok keyifli ama soğuk asfalt zeminlerde resmen hoplayarak ziplayarak gidiyorsun hız yapmaya gelmiyor. Zeminde dE çok fazla yıpranmış yer var Aksaray Ereğli sapağı arası daha kötü.

aynen öyle bi gidiyordum çok güzel bi anda 110 bir çukura yok yok yarığa düştüm...sonra başladım kavisli yollarda yaylanmaya..o arası çok kötü..

evt okullar açılıyor ve bende görev yerim olan Gaziantep-Nizip'e doğru yarın yola çıkağım ALLAH'IN izni ile kazasız belasız İnşeAllah ve yazışmalara artık ordan devam edeceğim..
Varol geldiğin zaman görüşelim aramız çok yakın.:) Dikkatli ol yollar kalabalık olabilir.İyi yolculuklar.

-iyi yolculuklar
Akın kardeşim neden uğramadın.Dönüşte uğra hiç olmazsa.

Geri
Üst Alt