Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Yarış organizasyonu

Bu tip organizasyonlar güzel oluyor fakat ben yeni nesil araçların uslu duracağını sanmam:D

xx

anlamadım pek ama sanırım yukardada söylendiği gibi rahat durmıcak araçlar olucaktır kaza bela olursa çok canımız sıkılır :(

Benim önerim yasal olmayacağı için, sadece beğenmedim demekle yetindim :)

Yasallaştırırız sonuçta yasal olarak yapılan çok yarış var ;)

anlamadım pek ama sanırım yukardada söylendiği gibi rahat durmıcak araçlar olucaktır kaza bela olursa çok canımız sıkılır

Yarışın amacı hız değil Tarık arkadaşım ve burdaki her üyenin kendi iradesi olduğunu ve günün zevkini kaçırmayacağını düşünüyorum. Zaten yüksek hız ya da başkasının hayatını tehlikeye atıcak bir durum söz konusu olduğunda diskalifiye edilir...

Tuğla da drag yapabilir, ama kuka arasından 1-2.vites +doğru frenajdır zor olan. Karting te iyidir. Gaziosmanpaşa da Tünelkarting veya KArtal Real otoparkında kapalı güzel mekanlar var.

bu nasıl bir yarış olucak ben anlamadım zaten kanka :D hız yok adrenalın yok parkur yok pist yok :D ama düşüncen güzel hoşuma gitti :eek:key:

koray bu organizasyon olursa sen gazlamadan duramazsın o hız sınırı 40 - 60 sda seninki 160 olur :D

umut dediyse ve kurallar o hızda gitmeyi söylüyosa neden hız yapıyim ki :eek:key:

Geri
Üst Alt