Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Yarış organizasyonu

içerik ve amacı yönünden çok keyifli bişi.."yarış" adı altında maksat güzel sohbetler olsun..
bana uyar katılırım..

bu arada yarış diyince farklı umutlarla açmıştım konuyu biraz hayal kırıklığına uğradım itiraf edeyim.. :D :D

içerik ve amacı yönünden çok keyifli bişi.."yarış" adı altında maksat güzel sohbetler olsun..
bana uyar katılırım..

bu arada yarış diyince farklı umutlarla açmıştım konuyu biraz hayal kırıklığına uğradım itiraf edeyim.. :D :D

KOnuyu açınca "İstanbul parkta bir pazar sabahı gününde araclarımızla son sürat gitmeye hazırmısınız" şeklinde bir cümle bekledin sanırım:D

konu ıcınde sorım ızmıt korfez pıstınden haberı olan var mı en son acıldıgını yazmıslardı ?

Orayı bilmiyorum ama gene bu konu altında Autodrom (doğru yazdımmı bilmiyorum) dada güzel organizasyonlar var kafamda :D

autodromda organızasyon yapılıyor mu eskısı gıbı ? eskıden draglar oluyordu,tıme trıal tarzı seyler ıcınde zaten kucuk

slalomdan cok tıme trıal daha zevklı olur bence ve ılgı de daha fazla olur forum ıcerısınde benım dusuncem,haberlerını beklıyoruz:)

önce bi karting yapsak artık.. :)

Geri
Üst Alt