Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Yan aynadan su alması

nyavuzcan

Kayıtlı Üye
20220820_213124.jpg
Selamlar, aracımın sol ön aynası yerinden oynamış kullanımda bir problem yok katlamada vs, fakat bu kısımdan araç su alıyor kapı altından da herhangi bir tahliye yok sanırım burdaki suyu nasıl tahliye edebilirim kapı çürümesi veya elektronik aksana zarar verir mi ? Ayrıca onarım içinde bir tavsiyeniz var mı ? Teşekkürler.

Aynayı tam anlamıyla yerine oturtarak taktırman için kapı pandizotunu söktürmen gerek, bunun içinde özel servisler, yetkili servisler yapabilir. Kapının içerisine o kadar çok yağmur suyunun akacağını sanmıyorum.

Not : kendinizi üyelerimiz bölümünden tanıtırsanız sevinirim. İyi forumlar :)

Aynayı tam anlamıyla yerine oturtarak taktırman için kapı pandizotunu söktürmen gerek, bunun içinde özel servisler, yetkili servisler yapabilir. Kapının içerisine o kadar çok yağmur suyunun akacağını sanmıyorum.

Not : kendinizi üyelerimiz bölümünden tanıtırsanız sevinirim. İyi forumlar :)
Çok teşekkür ederim mesajınız için acaba akan suyun tahliye olma gibi bir durumu yok o zaman değil mi?

Orada dikkat ettiysen az biraz diş yapmış yağmur suyunun ters yönde o kıvrımıda geçip arabanın içine akabileceği ihtimali çok düşük. Ama velevki aşırı yağdı ya da aracını yıkadın kapı içinde gezen suyun tahliyesi mümkündür.

Orada dikkat ettiysen az biraz diş yapmış yağmur suyunun ters yönde o kıvrımıda geçip arabanın içine akabileceği ihtimali çok düşük. Ama velevki aşırı yağdı ya da aracını yıkadın kapı içinde gezen suyun tahliyesi mümkündür.
Nasıl tahliye edebilirim acaba ?

Aynayı kendi başına yerine oturtman mümkün değil gibi. Yetkili servise gittiğinde kapı pandizotunu sökerek halledilir. Yağmur suyunu tahliye etmek için kapı altında bir kapak var onu çıkarıp tahliye edebilirsin.

çok teşekkür ederim aslında baktım ama bulamadım görsel paylaşma şansınız olur mu ?

Aynayı kendi başına yerine oturtman mümkün değil gibi. Yetkili servise gittiğinde kapı pandizotunu sökerek halledilir. Yağmur suyunu tahliye etmek için kapı altında bir kapak var onu çıkarıp tahliye edebilirsin.
çok teşekkür ederim aslında baktım ama bulamadım görsel paylaşma şansınız olur mu ?

Geri
Üst Alt