Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Yakıt sistemleri enjeksiyon hk.

Sbeyaz

Kayıtlı Üye
Merhabalar herkese hayırlı akşamlar 2017 1.6tdı dsg leon aracının 84bin km de enjeksiyon, yakıt pompası bozulması normal mi? bugün aracım soğukken marş basınca tekleme oluyor ısınınca geçiyor yetkili servis arıza tespiti yaptırdım komple yakıt sisteminin değişmesi gerekiyor denildi garanti bittiği için son 2 bakımı dışarda yaptırdığım içinde iyi niyete girmiyor şaka gibi bir para 46bin tl tutuyor denildi resmen dalga geçer gibi arıza yeri belli değil sorun nerden kaynaklı belli değil bu yüzden de komple değişmesi gerekliymiş işi yokuşa sürme umursamaz tavırla karşılaştım aracı tekrar çıkardım servisten dışarda ustalara sorduğumda enjeksiyon olabileciğini söylediler tamir edilebilir fakat sökülüp değerlerine bakılmalı denildi ben yine güvenemedim başka usta ise enjeksiyon ısıtmalarında sıkıntı olabilir sökülmeden onlara bakılsın denildi ben bu konularda biraz eksiğim böyle bir durumda nasıl bir yol izlemeliyim yanlış konu açmışsam affedin herkese hayırlı akşamlar önerilerinizi bekliyorum bu arada doğuş merkeze yazı yazacağım durum hakkında mağdur olduğumu 84bin km de aracın böyle yapması ve servisinde uçuk bir ücret çıkartması beni üzdü çok uzattım okuyan abilerim kardeşlerim önerilerinizi bekliyorum :)

46 bin TL ne demek arkadaş ya El insaf ...

Geri
Üst Alt