Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Yakıtı uyguna getiren fırsatlar

piyango çıkmayan biletleri opetmi dağıtıyor yani

shell de veriyor money kartınız varsa..her alışverişte money kartınız kullanın...para puan yüklensin..artı puan istiyorsanız..kartınızın son 4 mü altı mı neydi rakamını turkcell kısa mesaj atıyorsun..onu da unuttum kartına eztra puan yüklüyor..
bp den benzin alanlara ise kol saati..yada avuç yalama

şu zamana kadar sallamıyodum akaryakıttan kredi kartı kampanyalarını telefona gelen mesajları ama söylediğin rakamlar hoşmuş Faruk abim.. :)

shell de veriyor money kartınız varsa..her alışverişte money kartınız kullanın...para puan yüklensin..artı puan istiyorsanız..kartınızın son 4 mü altı mı neydi rakamını turkcell kısa mesaj atıyorsun..onu da unuttum kartına eztra puan yüklüyor..
bp den benzin alanlara ise kol saati..yada avuç yalama

money kart kullanıyorum yüklenip duruyo 3000küsürün üstünde puan birikti ama biriksin acelem yok....

TEB ile Totalde de bir kampanya başlamış, reklamlarda izledim dün ama kapsam neydi unuttum.

TEB ile Totalde de bir kampanya başlamış, reklamlarda izledim dün ama kapsam neydi unuttum.

bu kampanya uzun süredir var. teb total kartı olanlar anlaşmalı total istasyonlarından yaptığı akar yakıt alışverişlerinde anında %5 indirim kazanıyor yani 100 liralık akaryakıt alıyorsun 95 lira ödüyorsun benim kartım yeni geldi bakalım ne kadar kazanç sağlayacam :)

Bp de, Akank kredi kartı ile, 3 farklı günde 100TL yakıt alınca, 40 TL Chip Para yüklüyormuş.

Ayda 800TL civarı benzin alıyorum, 4-5 tane bulaşık deterjanı ekstradan elime geçen puhaha

Geri
Üst Alt