Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Yakıtı uyguna getiren fırsatlar

fnasif

Kayıtlı Üye
Yakıt harcamalarını genelde kredi kartı ile alanlar için bence buradan fırsatları yazalım. Belli zamanlarda bilmem kaç defa bilmem şu kadar yakıt alana belli puan karşılığı para veya hediyeler veriliyor. Ben geçen bayram ve öncesindeki son ayda 92TL karşılığı puan kazandım ve o kadar benzinim bedavaya geldi. uzun süredir kullanıp bu güne kadar bu fırsatlardan aldığım kredi kartımla aldığım para karşılığı 2500TL civarında.

Güncel ilk haber benden gelsin, World kart yılbaşına kadar 100TL yakıt alana piyango bileti veriyor.

Yakıt harcamalarını genelde kredi kartı ile alanlar için bence buradan fırsatları yazalım. Belli zamanlarda bilmem kaç defa bilmem şu kadar yakıt alana belli puan karşılığı para veya hediyeler veriliyor. Ben geçen bayram ve öncesindeki son ayda 92TL karşılığı puan kazandım ve o kadar benzinim bedavaya geldi. uzun süredir kullanıp bu güne kadar bu fırsatlardan aldığım kredi kartımla aldığım para karşılığı 2500TL civarında.

Güncel ilk haber benden gelsin, World kart yılbaşına kadar 100TL yakıt alana piyango bileti veriyor.

hangı benzın ıstasyon markası verıyor pekı

Heyecana gerek yok,hepinize bilet var Serbay..:D :D

yahu Sezgin aynı anda yazmışız derken bile sen yazmamıştın yine aynı anda yazmışız :D

Geri
Üst Alt