Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Yakıtı uyguna getiren fırsatlar

Ya benim puan sistemimde mi sorun var anlamadım :S bi aralar devamlı shellden alıyordum ve bikaç hafta önceki benzin harcama listeme baktığımda 10.000tl yi bulmuştu (9-10 aylık) ama çok ta fazla birşey alamadım ara ara 10tl alıyordum :) bi kere de 45 tl aldım..
Senin araba kaç km de ? :S gerçi o kadar gazlarsan olacağı o :p :D hehehee

puanlama sistemi çoğu zaman değişiyo..bundan 1 sene öncesine kadar aldığın litre kadar puan eklenirdi..bi dönem kampanya oldu 3'le çarptılar..şuanda da 2'le çarpılıyo galiba..
her benzin alışta smart kartı unutmamak lazım..arabam 60K olmak üzere..

Yiğit ben otobil ile opete yanaştığımda o durumu yaşıyorum, ama bu sadece 2 depo ile sınırlı kalıyor bu aylarda :D:D:D

neyseki 1 defa da olsa benzin alıp para vermemenin keyfini anlamış oldum Faruk abim..hayat GE 9723'e daha güzel zaten belli.. :D :D

bende az önce teb total kartımı iptal ettirdim hiç bir esprisi yok her total istasyonun da kullanamıyorsun saçma sapan bir kart. zaten fullden %7 indirimle alıyorum

bende az önce teb total kartımı iptal ettirdim hiç bir esprisi yok her total istasyonun da kullanamıyorsun saçma sapan bir kart. zaten fullden %7 indirimle alıyorum

ben opetten bonus la baya bi puan topladım ya, geçenlerde benzin alırken dedim kartta puan varsa kullanır mısınız, bekliyorum 1-2tl vardır 39tl varmış :) garanti kredi kartına da ayrıca %1 bonus veriyo, kendiside topluyo puan :))

abi sen benden çok kullanıyorsun arabayı ee olsun o kadar :) ben ayda bir depo ancak bitiriyorum benim alacağım puandan ne olacak :)

aylık kotamdan bugün depomu ağzına kadar doldurdum opet 97 oktan ile :) yıkama da vereceklerdi ama hem yağmur hemde kısıtlı zaman es geçmek zorunda kaldım.

abi sen benden çok kullanıyorsun arabayı ee olsun o kadar :) ben ayda bir depo ancak bitiriyorum benim alacağım puandan ne olacak :)

:) ya evet enes, ayda 1500km ortalama olunca öyle oluyo :( ama bankalarında kampanyaları var onlarada dikkat ediyorum ben, 3 tane 100 tl lik akaryakıta 45 tl bonus diyo mesela öyle iki kez falan aldım :)) şu benzin fiyatları ne hale düşürdü bizi :D

Geri
Üst Alt