Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Yaş 22 ama bizim arabalara taş çıkarır

Gerçekten iyi emek harcamışlar. Ama bir gerçek var Ülkemizde yapılan sistemden bir farkı yok ( İstisnalar hariç).
En büyük farkları kulak temizliyicisi ile temizledikleri alanlar evet bizde bunu pek yapan yoktur heralde en azından ben görmedim. Gördüğüm ve bildiğim kadarıyla bu mikrofiber bez ile de yapılacak bir şeydir.

Yine de siz böyle bir sistem yaptırmak isterseniz ya da yaptırırsanız arabanızı sünger dışında başka hiçbir şey ile yıkamayın yıkatmayın. Yoksa o nefret ettiğiniz kılcal damarlar tekrar oluşur.

Gerçekten iyi emek harcamışlar. Ama bir gerçek var Ülkemizde yapılan sistemden bir farkı yok ( İstisnalar hariç).
En büyük farkları kulak temizliyicisi ile temizledikleri alanlar evet bizde bunu pek yapan yoktur heralde en azından ben görmedim. Gördüğüm ve bildiğim kadarıyla bu mikrofiber bez ile de yapılacak bir şeydir.

Yine de siz böyle bir sistem yaptırmak isterseniz ya da yaptırırsanız arabanızı sünger dışında başka hiçbir şey ile yıkamayın yıkatmayın. Yoksa o nefret ettiğiniz kılcal damarlar tekrar oluşur.

sungerde zararlı oldugunu unutmayalım mıkrofıber yıkama eldıvenlerı ıle yıkanması cok daha ıyı olur en azından arasında taş benzerı seyler kalmaz... ulkemızde gercekten yok ama bu sıstem bunu kabul etmek lazım bence ben gormedım sahsen ...

Eğer profesyonel yikama yapar ozel cilali sampuan ve sonrasında bakım ürünleri kullanırsanız boya korumanizin ömrü daha uzun olur. Tabii ki mikrofiber eldivenler 1. Tercihtir fakat kabul etmek lazım ki gercekten pahalı ve özel kullanim amaçlı urunlerdir. Eğer bir yıkamada bu tarz bir ürün kullanmak isterseniz ancak bagajinizda tasimaniz gerekir. Sünger ise fırça ve kimyasal yikamaya nazaran daha zararsizdir. Özellikle uzun süre kimyasal yıkamaya uzun süre maruz kalan araçların plastik aksamlarina dikkat edin matlasmalar ve siliklesmeler dikkatinizi çekecektir

ya yanlıs anlamayın ama ben bu ıse cıdden arastırarak ogrenıorum yurtdısında ozellıkle kımyasal madde kullanılaraktemızlenıor kımyasal dedıgım dogal malzemeler ıceren boyaya zarar vermıcek kopuk yapan temızleyıcı maddeler... bıde yıkayan yıkmalar var gordum kendım yıkatmıorum dısarda pek hatta hıc nerdeyse ama daha hıc sunger kullanmadım tekrar yıkayıp yıkayıp kullanıorum cok guzel cıdden yuzeysel cızık cok cok az olusuor

Geri
Üst Alt