Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Yağmurda otomobil sürmek !

Yağmur kaydırıcı kullanmayı deneseniz hiç olmazsa hem gece için hem gündüz için sonuç elde edilmiş olur çünkü gece güneş gözlüğü takamayacağımıza göre çözüm yeterli değil bence... çok sağlam yagmur kaydırıcılar var ve yağmur kaydırıcının en iyi görev yapabildiği durum aşırı yağmurlu havalardır ciseleyen yağmurda pek bir işlevi olmaz...

paylaşım için teşekkürler çok yararlı bir bilgi.şahsen ben bunu bilmiyordum öğrenmiş oldum güneş gözlüğü ilginç bi olay deniycem ama hem gece hem güneş gözlüğü görüşü azaltmazmı ?

bu konu dünde paylaşılmamışmıydı yahu ben mi yanılıyorum yoksa, ama dikkat çekmesi için tekrarlanması da yerinde sayılır.

Ben güneş gözlüğünü yağmurda ve sisde görüş mesafesinde sıkıntı olduğu zamanlarda kullanıyorum çok keyifli. Bu keyif gündüz geçerli, sakın gece ve yağmurda denemeyin o zaman tek çare malesef sürücü dikkatine kalıyor. Benzer yorumu dünkü konuda da yapmıştım tekrarı gibi oldu iyi oldu.

bu konu bana iki gün önce mail olarak geldi.

Cruise control kullanmamak gerektiğiniz zaten insan hissediyor bol yağmurlu havalarda, kimse demesede yolu anlayan kimse kullanmaz zaten; duruma göre araç suya kapılırsa gazdan ayağı çekmek gerektiği için.

Güneş gözlüğü olayını dün gece Ankarada denedim; tam bir hüsran :) Bir işe yaramadığı gibi bir de yolu hiç göremez oldum :)

konu harici yazılarınız siliniyor bilginize.

bu konudan 2 tane mi var forumda şuan.. :)

dün ben vermiştim, bugün bakılmadan tekrar paylaşılmış..:kizgin:

bende aynı yazı aynı sayfada iki tane var neden diyoum..gözlük konusuna gelince..ben istanbuldan 13 liraydı yanılmıyorsam gece sürüşü için 3M sarı gözlük almıştım..karşıdan gelen farları öldürüyor..geceyi nerdeyse gündüz gibi yapıyordu..yağmurda hiç deneme fırsatım olmadı bu gözlüğü..nasılsa elimin altında gene alırım diye nizipte çok sevdiğim bir arkadaşıma verdim..hemen bir tane daha isteyim deneyeyim..hatta istanbul burdan yağışlı eniştemde var denesin bilgiyi versin sizle paylaşayım..sarı olmasının avatajı çok gece sürüş için yapmışlar..yağmurda işe yararsa çok iyi olur

Geri
Üst Alt