Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Yağ ve periyodik bakım

Valla hocam ben yaptırmıştım. Benimkide 4.000 deydi. Bence yaptır ileride Garanti sorunları yaratabilir.

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Caddyninde geldi bakımı hepsi bir anda olumca insanın eli ayağı soğuyor ondada muayne ve yağ bakımı gelmiş 51 binde bakalım hayırlısı kısa sürede yaptırıp bilgilendiririm fiyat konusunda.İnşallah tuzlu bir fiyat çıkartmazlar.

Caddyninde geldi bakımı hepsi bir anda olumca insanın eli ayağı soğuyor ondada muayne ve yağ bakımı gelmiş 51 binde bakalım hayırlısı kısa sürede yaptırıp bilgilendiririm fiyat konusunda.İnşallah tuzlu bir fiyat çıkartmazlar.

Valla biraz tuzlu olur gibi. Duyduğum üzere çok artmış fiyatlar. Atecanın 2000 yaklaşmış belki geçmiştir diye düşünüyorum.

benim de uyarı saymaya başladı. hatta bitti, henüz 13 bin , 1 yılı da dolmadı, aradım sordum, satın aldığım değil fabrika çıkışını baz alıyordur dediler.
yanlış hatırlamıyorsam, 2580 gibi bir fiyat verdi ilk bakım. 2-3 hafta oldu martta gidicem bakalım.

Yağını değiştir filtreleri vs değiştir devam 15 binde götür servise.Servise para bayılıyoruz bize getirisi de yok sorun çıktığında yardımcı olunmuyor

Geri
Üst Alt