Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Yağ düşük uyarisi

Bence, aslında normal bir durum değil tabiki fakat sık karşılaşıldığı için artık kanıksanmaya başlandı diye düşünüyorum. Bizim arazide kullandığımız şirket araçlarında denk geldim aynı duruma. Bir markanın 4×4lerinden filo olarak kiralanan 0 araçlardan yağ seviyesi hiç yok denecek kadar olanı bana denk geldi örnek olarak mesela. Araçlar 0km olduğu için yağ seviyesi kontrol etmek hiç aklımıza gelmemişti normal olarak. Gecenin bir yarısı arazide yağ lambası ışığı yanıp da bizi korkutunca yağ seviyesine bakalim dedim. Inanın çubuktan ölçüm yapılacak kadar yağ yoktu araçta. (O sıralar 3000 km falandi araç) Servisi çağırdık sabah gelip aldılar. Ve eksik konduğunu o şekilde öğrenmiş olduk.

Hocam selam, son durum nedir, benim Aronadan da direksiyonu çevirince sağ sol farketmeksizin, net duyulacak şekilde gacırtı geliyor, bu sorunu tam olarak nasıl çözdüler
Hocam el freni cekiliyken ya da frendeyken oluyorsa o normal. Ben de boşta yapiyordu. Çok fazla toz toprak birikmis temizledik dediler ses kesildi. Servise ugrayin temizlesinler.

Geri
Üst Alt