Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Yıllık bakım

VARG

Kayıtlı Üye
Herkese selam. Bugün 22250 km de olan arabamı 2. yıl bakımı için Doğuş oto Çankaya' ya servise götürdüm. Zubizu indirimi vardı 2 yaş üstü araçlarda ben de doldurduktan sonraki haftaya aldım. 1090 tl tutuyordu normalde internet ve zubizu ile 861 tl tuttu ( daha az itelediler). Kişisel görüşümü belirtmem gerekirse pahalı ama insan gibi muamele görmek ve arabayı teslim ettiğimde gözümün arkada kalmaması ikilemde bırakıyor beni. Sanayide ne olacağını biliyorum çünkü. Önümüzdeki yıl ne olur bilemiyorum tabi:)

Herkese selam. Bugün 22250 km de olan arabamı 2. yıl bakımı için Doğuş oto Çankaya' ya servise götürdüm. Zubizu indirimi vardı 2 yaş üstü araçlarda ben de doldurduktan sonraki haftaya aldım. 1090 tl tutuyordu normalde internet ve zubizu ile 861 tl tuttu ( daha az itelediler). Kişisel görüşümü belirtmem gerekirse pahalı ama insan gibi muamele görmek ve arabayı teslim ettiğimde gözümün arkada kalmaması ikilemde bırakıyor beni. Sanayide ne olacağını biliyorum çünkü. Önümüzdeki yıl ne olur bilemiyorum tabi:)
Hayırlı olsun.
Sanayi kısmına çok ön yargılı bakmayın. Yetkili servislerden çok daha güzel yerler var. Artı olarak her yetkili serviste arabanizin yanına gidemezsiniz, ne var ne yok bilmek zor. Ama özel serviste herzaman yanındasiniz.

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Aracın yaşı daha genç..Servisten şaşma.Bu aralar bır arıza çıkarsa sadık müşteri hakkın saklı kalır

• Beğen
Reaksiyonlar: VARG
Bu iyi niyet göstergesi bakımlarını hep aynı serviste yaptıranlara mı uygulanıyor acaba? örneğin ben ilk yıl Antalya da geçen yıl da afyon da yaptırmıştım yıllık bakımımı.Farklı illerde yapılan bakımlarda Olası büyük sorunlarda iyi niyet uygulamasından yararlanabilir miyim?

Elbette geçerli.Her arıza ve değişim doğuş a gidiyor

Bu iyi niyet göstergesi bakımlarını hep aynı serviste yaptıranlara mı uygulanıyor acaba? örneğin ben ilk yıl Antalya da geçen yıl da afyon da yaptırmıştım yıllık bakımımı.Farklı illerde yapılan bakımlarda Olası büyük sorunlarda iyi niyet uygulamasından yararlanabilir miyim?
İyi niyet garantisi denilen şey tamamen doğuşun inisiyatifine keyfine kalmış birşey. %100 olacak diye birşey yok.

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Geri
Üst Alt