Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Yıldırım demirören YETERRRRRRRRRR!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
şşşşttttt sinirlenmeyin sakın heeee, konuşturmayın beni şimdi adım çıktı zaten ama hala kimsede tık yok herkes sadece niyetli:D:D:D

şşşşttttt sinirlenmeyin sakın heeee, konuşturmayın beni şimdi adım çıktı zaten ama hala kimsede tık yok herkes sadece niyetli:D:D:D

ben niyeti bozdum abi vadeliden yatirim hesabina geciyorum

bak nasil baslangic ama abi :D

hele bi aç bi lot koy başlangıç o zaman başlangıç, niyetse herkeste niyet:) Başla ama vurucu noktayı atmadan kurşununu bitirmeden pc başında biraz konuşmamız gerek.

Ozan sen alana kadar tahtadan düştü bu:D yakındır durulmuş olarak geri dönecektir:)

Abi elime para geçince artık sen neye dersen ona gircem :) sen çıkan birşey yakalarsın ne de olsa :D

o kadar da değil be, duyan da bişey sanacak:D:D:D Bugün Cüneyt Mert'te benim kervanıma katıldı, Mert benden çok daha cesur çıktı. Yorumu görünce kendisi de yazacaktır. Gelişmeleri özellikle yazmasını istedim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt