Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Yılın En İyi Motor Ödülleri 1999-2009

pohu cıkmasın konunun,kım lıste bası olmus olay o dur,yok onun motoru sudur budur falan flan dıe b durum olsaydı zaten asıl teknolojı sahıbı kımı goruyorlarsa onu 1. yaparlardı.

Evet :) Dünya'nın en büyük motor üreticisi sıfatına sahip olan 1 marka var. Oda Honda zaten.

Evet :) Dünya'nın en büyük motor üreticisi sıfatına sahip olan 1 marka var. Oda Honda zaten.

Yawru hondaya cok dargınım senın bu kadar gayretıne her yenı cıkan modelını sana getırıp vermelerı lazımdı ılk once:)

ayberk neden hondaya binmiyosun sen gercekten merak edıyorum :S

ayberk neden hondaya binmiyosun sen gercekten merak edıyorum :S

herkes aynı şeyleri sevmek zorunda değilki Özgür, adam honda da honda diyor ama gönlü burada ikisinden de vazgeçemiyor seninkide sorumu yani :D:D yarın birgün ben alfa alır çok beğenir habire olumlu yorum yapsam bana da kızacan mı babacan :p

herkes aynı şeyleri sevmek zorunda değilki Özgür, adam honda da honda diyor ama gönlü burada ikisinden de vazgeçemiyor seninkide sorumu yani :D:D yarın birgün ben alfa alır çok beğenir habire olumlu yorum yapsam bana da kızacan mı babacan :p

yok abi kızmadım da merak ettım sadece
mesela biz alman arabası seviyoruz alman arabasına bınıyoruz
o zaman ayberk 2 sınıde sevıyo :D

Buradaki herkese sorsan, Mercedes çok iyi araba der. Niye Mercedes'e binmiyosunuz, Mercedes niye size araba etmiyo diye onlara söylesenize?
Ne alaka şimdi söyledikleriniz? Honda iyi araba mı evet. Performanslı mı sonuna kadar. Ben neye binmişim sen neye binmişsin ne fark eder?

Geri
Üst Alt