Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Yılın İlk Kazası Benden

Geçmiş olsun, trafik sigortası senin tamponu ölümüne tamir ettirir, tamiri olmaz ise yeni tamponu kendisi yollar, St hayalin suya düşmesin...

Geçmiş olsun, trafik sigortası senin tamponu ölümüne tamir ettirir, tamiri olmaz ise yeni tamponu kendisi yollar, St hayalin suya düşmesin...

bunu bı kere daha yapmaya kalktılar caglar abı !!! eksper gelmeden tamponun ayaklarını kırdım bıde parca kırdım tampondan kaybettım parca yı :) gelelım dıger konu yua aracı dırek trafık sıgortasından yaptırmayacagım kaskomdan yaptıracagım kaskom da trafık ten alır artık p yuzden yuksek ıhtımal olur gıbı kazayı yaptıgım yer edırnekapı molla askı mahallesı sokagı ezel den hatırlıyor olabılırsın orda cok cekım yapıyorlar caglar abı st ıle normal tampon farkını bılıyormusun

Geçmiş olsun kardeşim sıkıntı yok ucuz atlatılmış....:eek:key:

gecmıs olsun st tamponda hayırlı olsun yakısır:)

geçmiş olsun ve st tamponunda hayırlı olsun :D

geçmiş olsun derken yeni tamponun hayırlı olsun diyelim o zaman.. europa bayağı bi fren yapmış..ne işin var dar sokaklarda..neyse

Geri
Üst Alt