Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Yönetimden Birden Fazla İsteğim Var

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Konuyu açan arkadaş konusunu düzenleyip en azından oya ile Gaziyi Şehit ile dilenciyi birbirinden ayırdığı takdirde konu ciddiye alınıp cevap verilecek... Aksi takdirde konu yine kilitlenecek....

Orası benim bileceğim iş. Forum kuralları ortada. Orada küfür aşşağılama vs. gibi bir durum söz konusu değil.

Forum yönetimi mercedes espsi gibi en ufak şeye mudale ediyor belki sürücü toplar diye düşünmüyor...

Yönetime bazı sorular yönelttim. Aynı hayvanlar alemiyle ilgilenildiği gibi yazdığım sorular ile ilgilenilirse sevinirim.

tum mesele oya ile Gaziyi Şehit ile dilenciyi bir arada yazılmasımı??? adam ın demek ıstedıgı burda herkez bırıbırını sevebılır sevmeyebılır ama burası bır araba sıtesı degılmı burda agırlık emme manıfoldu egsoz pastacıla atmosferık turbo nos olmalı ılk zamanlarda bunların dısındakı tum konular MSN de konusulurdu ama artık 2 kısı bıra ıcmeye cıksa geyıgını konular uzerınden yapılıyor buda sıtede cogu kısının hosuna gıtmıyor...

adamda buna bı cevap beklıyor ama ıstenılen cevap bır turlu verılemıyor...

tum mesele oya ile Gaziyi Şehit ile dilenciyi bir arada yazılmasımı??? adam ın demek ıstedıgı burda herkez bırıbırını sevebılır sevmeyebılır ama burası bır araba sıtesı degılmı burda agırlık emme manıfoldu egsoz pastacıla atmosferık turbo nos olmalı ılk zamanlarda bunların dısındakı tum konular MSN de konusulurdu ama artık 2 kısı bıra ıcmeye cıksa geyıgını konular uzerınden yapılıyor buda sıtede cogu kısının hosuna gıtmıyor...

+1

Biraz teknik ve öğretici olalım

forumun içine s.çarsanız burayıda kapatırız en son... çok fazla ti ye alınıyor son zamanlarda yönetim illa katı davranmak gerekde ondan

konuyu kilitleyerek durdurabileceğinizi mi zannediyorsunuz ayberki..:mad: hiç mi tanımadınız bu adamı?? yönetmeyi bilmiyorsanız ti yede alırlar forumun içinede s.çarlar..ayberkin dediklerinide birkere ciddiye alın be kardeşim..banada sataşma gelir basarım dükkanını..:kizgin:

Eğer bir arada yazılması olsaydı girer mesajına düzenlerdim... Arkadaş ciddiyet istemiş bende dedim ki ciddi olabilmemiz için sana karşı senin ilk önce dilenci ile Şehidin nerelerde durduğunu bilmen gerek... Ciddi olursa elbetteki cevaplarda gelir...

konuyu kilitleyerek durdurabileceğinizi mi zannediyorsunuz ayberki..:mad: hiç mi tanımadınız bu adamı?? yönetmeyi bilmiyorsanız ti yede alırlar forumun içinede s.çarlar..ayberkin dediklerinide birkere ciddiye alın be kardeşim..banada sataşma gelir basarım dükkanını..:kizgin:

Kusura bakma ama akıl verecek olan kişi sen misin? Pazar günü geldin tarık yazdıkların okunmuyor dedin... Eyvallah özür diledim... Bekliyorum bekliyorum konuya bi yorum yaz diye yok... Meğersem konuyla değil mod'larla ilgileniyormuşsun... Ve aynen devam ediyorsun...

Eğer bir arada yazılması olsaydı girer mesajına düzenlerdim... Arkadaş ciddiyet istemiş bende dedim ki ciddi olabilmemiz için sana karşı senin ilk önce dilenci ile Şehidin nerelerde durduğunu bilmen gerek... Ciddi olursa elbetteki cevaplarda gelir...

Başka bir açıdanda bakarsak dilenciler yaşayan insanlar olduğu için daha fazla önem göstermek gerekebilir?

Şehitlere saygı duyarız ayrı konu ama ne yaparsak yapalım bu onları ne yüceltir nede yerin dibine gömer çünkü zaten ölüdürler.

Not: Sadece bir örnek..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt