Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Yönetimden Birden Fazla İsteğim Var

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

CUPRA

Forumdan Uzaklaştırıldı
Katılım
4 Eyl 2009
Mesajlar
0
Az önce açtığım konunun kitlenmesi bana mantıksız geldiği için tekrar açıyorum. Orada kurallara aykırı bir durum yok. Keyfi konu kitlemesi yapılmış.
Bilindiği üzere foruma SCW Genel başlığının altına, "Hayvanlar Alemi" diye bir bölüm açıldı. Diğer konuya cevap yazmak için az önce girdim ancak baktım ki orta yol bulunduğu söylenerek konu kitlenmiş. Ben konu da bulunan bir ortayol görmedim. Resmen yönetimde hayvansever insanların isteklerine torpil geçilmiş bence.
Öncelikle sormak istediğim birkaç soru var. Son zamanlarda açılan konulardan dolayı bu sorularımın cevaplanmasını umuyorum.
SCW nedir? Misyonu, çizgisi nedir? Ne amaçla kurulmuştur? Aile nedir? Ailem kelimesi bu kadar kolay kullanılabilecek bir kelime midir?
Bu soruların cevabının ardından yönetimden bir isteğim olacak. Hayvanlar Alemi bölümünün kapatılmasını istiyorum. Eğer kapatılmayacaksa başka önerilerim var. Bu ülkede hayvanlardan çok daha önemli insanlar var. Oraya kimsesizler, dilenciler, gazilerimiz, şehitlerimiz için bölümler açmayı öneririm. Madem bu forumun çizgisi seat ve otomobilden sapıyo, en azından hayvanlardan daha önemli şeylere sapsın bence.
Ayrıca örgü dantel, salon takımı kreasyonları, kalebodur seçimi, parke çeşitleri gibi bölümlerin açılmasını istiyorum. Konuyu ciddiyetsizlikle değerlendirilip kitlenmezse sevinirim.
Diğer konunun linki:
http://www.seatclubworld.com/showthread.php?8612-Y%F6netimden-Birden-Fazla-%DDste%F0im-Var
 

Floydian

Kayıtlı Üye
Katılım
26 Ağu 2009
Mesajlar
1,978
Yaş
32
''SCW nedir? Misyonu, çizgisi nedir? Ne amaçla kurulmuştur? Aile nedir? Ailem kelimesi bu kadar kolay kullanılabilecek bir kelime midir?''

Bu soruların cevabını bende merak ediyorum..
 

Şeker Adam

Kayıtlı Üye
Katılım
26 Ağu 2009
Mesajlar
4,435
kıwanc su sopayla ılgılı seyı yazda cvp lıyım ıcımde kaldı :D
 

_AS_

Kayıtlı Üye
Katılım
6 Ocak 2011
Mesajlar
1,184
Yaş
33
Çok güzel şeyler yazmıştım ya deminki konuya cevaplaya bi bastım kitlenmiş bütün yazdıklarım gitti şimdide şevkim kaçtı :D
 

Anarchist

Kayıtlı Üye
Katılım
25 Nis 2010
Mesajlar
2,843
Yaş
37
Konuyu açan arkadaş konusunu düzenleyip en azından oya ile Gaziyi Şehit ile dilenciyi birbirinden ayırdığı takdirde konu ciddiye alınıp cevap verilecek... Aksi takdirde konu yine kilitlenecek....
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt