Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

xenon yardım

Kaan kötü haberlerim var. Sizin bahsetmiş olduğunuz far oem üstad. Orjinalinin fiyatı adet bazında 940,65 TL kdv dahil fiyatı maalesef.

Evet çifti bu fiyat olsaydı tamamdı:( ama bakalım bir ayarlama yapabilirsek belki gelecek 23 ay içinde ancak düşünülebilir..Mertim saolasın..

Rica ederim Kaan. Keşke yardımcı olabilseydim :(

---------- Post added at 09:41 ---------- Previous post was at 09:39 ----------

Mert abi sıra mercekeli farlarda mı acaba senin masanın arkasına koyarsın stopların yanına.. : :)

Yok ya bir adet getirdim dedim ya çok dandik bir malzeme idi o yüzden geri yolladım

Gökhan hala xenon almadıysan aman uzak dur, kısa far çizgisi hayal olup uçuyor milletin gözünü alıyorsun. Xenona vereceğin paraya git menkul kıymetlere ..... firmasına yatır çok iyi performans gösteriyor kazandığını lastiklere yatırırsın. Ben bu hafta başı yüklendim ve şu anda 4 gün %10 üzerine koydu bile. Uzak dur abicim, eminim herkes al diyecektir ama kullanmama rağmen alma derim.

Walla ben al derim her ne kadar göz alsa da benim camlar filmli dikiz aynada karartma var (pek bi etkilemiyo beni arkadaki aracın farı :) )Özellikle geceleri karanlık bir yolda normal ampül ile xenon arasındaki o inanılmaz farkı sen de hissediceksin :)

Walla ben al derim her ne kadar göz alsa da benim camlar filmli dikiz aynada karartma var (pek bi etkilemiyo beni arkadaki aracın farı :) )Özellikle geceleri karanlık bir yolda normal ampül ile xenon arasındaki o inanılmaz farkı sen de hissediceksin :)

kısalarda farkı hissedecek ama uzunlarda fark hissetmeyecek. Herkes sizin araçtaki kadar donanımlı değil, ışık arkadan da gelse karşıdan da göz alıyor kimse inkar edemez. Şu mercek olayı bana dert oldu Mert ilaç olamadı bu sefer:p

Gökhan hala xenon almadıysan aman uzak dur, kısa far çizgisi hayal olup uçuyor milletin gözünü alıyorsun. Xenona vereceğin paraya git menkul kıymetlere ..... firmasına yatır çok iyi performans gösteriyor kazandığını lastiklere yatırırsın. Ben bu hafta başı yüklendim ve şu anda 4 gün %10 üzerine koydu bile. Uzak dur abicim, eminim herkes al diyecektir ama kullanmama rağmen alma derim.

neden kullanmana rağmen önermiyosun abi..
ilginç geldi. ??

ışık dağılımının kalitesiz olması yüzünden önermiyorum, başkalarını rahatsız etmesi yüzünden de önermiyorum. Gereğinden fazla aşağılarda kullanmak da canımı sıkmaya başladı.

"0"dayken ekstradan bi rahatsızlığını ne veriyorum ne de rahatsız oluyorum ben..
normal sarı ampul kadar dağılabilir zaten en fazla sadece açık renk olması bu açığı daha çok farkettiriyo..normal yükteyken 1 kademe indirmen kafi bence..hatta gerek de yok da neyse..

Geri
Üst Alt