Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

xenon yardım

Hım sen diyorsun ki Faruk o zaman sen bana orjinal mercekli far fiyatını xenonsuz olanından olarak fiyatını ver biz ona xenon koyalım. Doğrumu anlamışım ?

evet abicim, bu farları normal mercekli olarak alalım ve bendeki H7leri üzerinde gerekli revizyonu yapıp far olayına nokta koyalım istiyorum. Bunlarda sürüşe duyarlılık falan yok sadece içerden aşağı yukarı gibi bir ayarı var o kadar ve en güzeli de orjinal olması.

ne dersin, oluru varmı yada bulabilir misin?

O zaman yarın beni birileri konu ile ilgili dürtsün de bir araştıralım. Zira özel mesaj kutumda da sanırım 4 konu var araştırmam gereken arada kaynamasın :)

Ben yarın uzaklara gidiyorum yine makul bir fiyat varsa derhal gelirim ve takarım bu farları araca çok yakışıyor..

walla öğle tatilinde bi uğramaya çalışırım, işten neti sadece bankalar ve teknik olarak kullanabiliyorum. Gelemezsem de telle bi rahatsız ederim seni. İnşallah güzel haberler verecen bize:)

Bakacağım arkadaşlar. Siz ne istedinizde ben yapmadım. Elden gelen bir şey varsa benden kaçmaz. Siz araçlarınızı güzelleştiriyorsunuz ben keyif alıyorum. Niye araca binerken bile havanız değişiyor yapılan işlerden sonra. Çevremde mutlu mesut insanlar oluyor. 10 sene sonra falan alacağım leon um içinde kafamda şekiller oluyor hem :)

Bakacağım arkadaşlar. Siz ne istedinizde ben yapmadım. Elden gelen bir şey varsa benden kaçmaz. Siz araçlarınızı güzelleştiriyorsunuz ben keyif alıyorum. Niye araca binerken bile havanız değişiyor yapılan işlerden sonra. Çevremde mutlu mesut insanlar oluyor. 10 sene sonra falan alacağım leon um içinde kafamda şekiller oluyor hem :)

sensız olmazdı zaten cogu sey be baskan

Mertim şimdiden çok teşekkürler abicim. Bu olursa xenon ışık dağılım gibi bir sorunumuz kalmamış olacak ve milleti kör etmekten kurtulmuş olacağız. inan karşımdakinden daha çok ben rahatsız oluyorum, inebileceği kadar da aşağıda tutuyorum milleti rahatsız etmesin diye bu seferde güvenliğimiz azalmış oluyor.

37263b1162b7a2bb1d97b084d26931a6.jpg

farlara dair bu foto biraz daha belirgin gibi.

Mertim şimdiden çok teşekkürler abicim. Bu olursa xenon ışık dağılım gibi bir sorunumuz kalmamış olacak ve milleti kör etmekten kurtulmuş olacağız. inan karşımdakinden daha çok ben rahatsız oluyorum, inebileceği kadar da aşağıda tutuyorum milleti rahatsız etmesin diye bu seferde güvenliğimiz azalmış oluyor.

Tamam gelsin alalım birer tane adam gibi kullanalım di mi:)

Geri
Üst Alt